| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 50 |
| Ωρα παράδοσης | 8-10 days. |
| Μάρκα | OEM and ODM |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | PV-0075 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM and ODM | Πρότυπος αριθμός | PV-0075 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 50 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 8-10 ημέρες. | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Ανοιχτό καλούπι από σχήματα PVC USB 3.0 | Λογότυπο | κατασκευασμένα από ανοιχτό καλούπι μαζί |
| Τύπος λάμψης | Περίπτωση Pcba + μετάλλων μέσα | Θύρα USB | μπορέστε καμένος από USB 2,0 και USB 3,0 |
| Ικανότητα | 1G/2G/4G/8G/16G/32G/64G/128GB/256GB/512GB | Λάμψη | USB 2,0 και USB 3,0 |
| Εμπορικό σήμα λάμψης | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. | Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
Προσαρμοσμένο λογότυπο και σχέδιο 128GB 256GB USB 3.0 Flash Drive 30MB/S Πλήρης μνήμη
Πλεονέκτημα του προσαρμοσμένου λογότυπου usb flash drive:
Αυτό το σχήμα βασίζεται στο προσαρμοσμένο λογότυπο και την επωνυμία για άνοιγμα καλουπιού, το usb εσωτερικά μπορεί να είναι usb 2.0 και 3.0
Το USB με τρύπα μπορεί να βάλει μπρελόκ.
Το λογότυπο μπορούμε να σας βοηθήσουμε να φτιάξετε μαζί με το καλούπι, πολύ ωραίο.
Μπορούμε να υποστηρίξουμε τον πελάτη να ανοίξει καλούπι με οποιαδήποτε σχήματα από υλικό PVC.
Τα περισσότερα σχήματα PVC μπορούν να γίνουν και με 3.0.
Μπορείτε να μου στείλετε φωτογραφίες από πολλές πλευρές, σχέδιο σε PDF και οποιαδήποτε αρχεία έργων τέχνης είναι εντάξει.
Μπορούμε να εκδώσουμε το έργο τέχνης εντός δύο ωρών, υποστηρίζοντας επίσης τον επείγοντα χρόνο παράδοσης.
Περιγραφή του προσαρμοσμένου λογότυπου usb flash drive:
| Αριθμός είδους | PV-0075 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Προσαρμοσμένα σχήματα |
| Υλικό | PVC |
| Λογότυπο | Φτιαγμένο μαζί με καλούπι PVC και εκτύπωση |
| MOQ | 10 τεμάχια μπορούν να ανοίξουν καλούπι πολύ γρήγορα |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κ.λπ. |
| Όνομα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI/ITE, κ.λπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROSH |
| Ταχύτητα εγγραφής | USB 2.0 4-10MB/S USB 3.0 10-30MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | USB 2.0 8-15MB/S USD 3.0 20-80MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικό | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |

| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Η υψηλότερη | Η ελάχιστη | Μορφή | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Χωρητικότητα | Χωρητικότητα | Εγγραφή | Ανάγνωση | Εγγραφή | Ανάγνωση | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | FAT | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | FAT | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB(0.98GB) | 950MB | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB(1.98GB) | 1800MB(1.75GB) | FAT | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB(3.91GB) | 3800MB(3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB(7.91GB) | 7600MB(7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB(15GB) | 14800MB(14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB(31.5GB) | 29500MB(28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB(63GB) | 58990MB(57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB(124GB) | 118784MB(116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB(231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB(500G) | 482400MB(471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB(1000G) | 962600MB(940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2.Σημείωση | |||||||
| 1) Το παραπάνω περιεχόμενο αναφοράς, ο πελάτης αντιγράφει αρχείο παραγγελίας, ο χρησιμοποιούμενος χώρος θα καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Η αποδεκτή εμβέλεια απώλειας στη δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Κανονικά σχήματα χωρίς λογότυπο | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 2-3 ημέρες | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 6-8 ημέρες | 9-10 ημέρες |
| OEM Λογότυπο με κανονικά σχήματα | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 3-4 ημέρες | 4-5 ημέρες | 5-7 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες |
| Προσαρμοσμένα σχήματα από υλικό PVC άνοιγμα καλουπιού | |||||
| Χρόνος ανοίγματος καλουπιού μοντέλου PVC με δείγματα 3-5 ημέρες | |||||
| Ποσότητα (Τεμάχιο) | λιγότερο από 100 | 100-500 | 500-1000 | 1000-5000 | >10000 |
| Χρόνος προϊόντων (ημέρες) | 7-8 ημέρες | 8-10 ημέρες | 10-12 ημέρες | 14-15 ημέρες | Θα διαπραγματευτεί |
Οδηγός παραγγελίας
1. Επιλογή σχημάτων
2. Επιβεβαίωση μνήμης και ποσότητας
3. Αποστολή λεπτομερειών OEM σε εμάς
4. Κάνουμε προσφορά και έργο τέχνης
5. Επιβεβαίωση τιμής
6. Αποστολή υπογεγραμμένου τιμολογίου και καταβολή προκαταβολής 30%
7. Δημιουργία πραγματικού δείγματος
8. Έγκριση δειγμάτων
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή
12. Αποστολή
13. Υπηρεσία πωλήσεων λήψης αγαθών
Η διαδικασία δοκιμής τσιπ Flash
1. Δοκιμή τσιπ
2. SMT
3. Αποκοπή
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολόγηση
10. Δοκιμή χωρητικότητας
11. Εκκαθάριση / QA
12. Συσκευασία
ΣΥΧΝΕΣ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ
Ε1: Θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από μαζική παραγγελία;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε την αποστολή 1 τεμαχίου δείγματος.
Ε2: Θα μπορούσαμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να αναμίξετεχρώμα σώματος και μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, αν η ποσότητα είναι μεγάλη, μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε προσαρμοσμένο χρώμα επίσης.
Ε3: Θα μπορούσαμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση μεταξοτυπίας, χάραξη λέιζερ, θερμή σφράγιση, εκτύπωση πλήρους χρώματος, κ.λπ.
Ε4: Τα δείγματα χρειάζονται πληρωμή;
Α: Αν είναι μόνο ψεύτικα δείγματα και λογότυπο λέιζερ και εκτύπωση λογότυπου CMYK, μπορούμε να σας υποστηρίξουμε δωρεάν για να φτιάξετε δείγματα.
Ε5: Θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρου με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλώς παρέχετε τις ιδέες σας. Μπορούμε να φτιάξουμε τη συσκευασία σύμφωνα με τα αιτήματά σας.
Ε6: Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα δείγματα;
Α: Κανονικά σχήματα δείγματα με λέιζερ ή εκτύπωση CMYK μπορούν να γίνουν για εσάς εντός μιας ημέρας, δείγματα μεταξοτυπίας εντός 2 ημερών.
Ε7: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιούν τα τσιπ flash σας;
Α: Όλα ταUSBτσιπ flashέχουν περάσειτη δοκιμή H2; Όλες οι κάρτες TF SDέχουν περάσει τη δοκιμή H2.υποσχόμαστε 100% επιτυχία στη δοκιμή λογισμικού H2.
Ε8:
Τι
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
CE,
FCC,ROHS,REACHπιστοποιητικόπροϊόντων,
το
εργοστάσιό
μας
έχει
επίσηςπεράσειτον
έλεγχοSGS,
TUV,
HQTS
.
Ε9: Πώς γίνεται η πληρωμή;Α:Η πληρωμήγίνεται μεΤραπεζική μεταφορά T/T, Μετρητά, West Union, PAYPAL και Alipay, προκαταβολή 30%πριν την παραγωγή,
υπόλοιπο 70% πριν την αποστολή.
Ε10: Πόσο διαρκεί ο χρόνος παραγωγής;Α: Ο χρόνος δειγμάτωνείναι κανονικά2 ημέρες, ο χρόνος μαζικής παραγωγής εξαρτάται από την ποσότητασας, με βάσηπαραγγελία
1000 τεμαχίων είναι 5-7 ημέρες.
Για δείγματα και δείγματα PP μπορούμε να σας στείλουμε φωτογραφίες για έγκριση, καθώς και πραγματικά δείγματα για έγκριση.Ε11: Πώς γίνεται η αποστολή;Για μικρή ποσότητακανονικά αποστέλλεται με expressμέσω του δικού μας express forwarder ,επίσης μπορεί να γίνειαποστολήμέσωτου δικού σας
forwarder
και του δικού σας λογαριασμού για αποστολή. Μεγάλη ποσότητα μπορεί να αποσταλεί αεροπορικώς ή θαλάσσης.



