| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 work days |
| Μάρκα | OEM brand |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0166 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | Πρότυπος αριθμός | Μ-0166 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Μνήμη | 128GB/256GB |
| Χρώμα | Χρυσό και κόκκινο χρώμα | Λογότυπο | Τυπωμένη ύλη και λέιζερ |
| Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
Μεταλλική
μονάδα
flash
Usb
σε
σχήμα
κουνελιού128
GBGraed
A
Chip
80MB/S
Ευρωπαϊκό
Πρότυπο
Πλεονέκτημα
της
μονάδας
flash
usb
με
σχήμα
Ribbit
Shaped
Metal:
Αυτή
η
μεταλλική
μονάδα
flash
USB
σε
σχήμα
Ribbit,
έχει
σχήμα
τόσο
χαριτωμένο.
Το USB 2.0 και το USB 3.0 μπορούν να κάνουν και τα δύο.
Το πρόσωπο είναι πολύ ωραίο μπορεί να προσαρμοσμένο λογότυπο OEM.
Πάνω έχουν τρύπα μπορεί να βάλει μπρελόκ.
Φτιάχνουμε
usb
flash
memory
1TB
και
512GB
πραγματική
και
πλήρη
μνήμη.
Το
μεταλλικό
σώμα
usb
έχει
μικρή
τρύπα,
μπορεί
να
βάλει
και
το
μπρελόκ.
Η
ποιότητα
του
φλας
είναι
πιο
σταθερή
και
πολύ
γρήγορη.
Γρήγορες λεπτομέρειες της μονάδας flash usb σε σχήμα Ribbit Metal:
| Αρ | Μ-0166 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Το μέταλλο είναι ασήμι, το πλαστικό μπορεί να γίνει προσαρμοσμένο στο χρώμα |
| Υλικό | Μέταλλο η επιφάνεια είναι βουρτσισμένη με γυαλιστερό |
| Λογότυπο | Λέιζερ/Εκτύπωση, Όλα μπορούν να προσαρμοστούν |
| Μέγεθος USB |
55*30*7mm |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE κ.λπ |
| Μάρκα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI κ.λπ |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Graed A, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | Πάνω από USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από USB 3.0 80-100 MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |



| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Ανώτατο | Το Ελάχιστο | Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Ικανότητα | Ικανότητα | Γράψιμο | Ανάγνωση | Γράψιμο | Ανάγνωση | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Παρατήρηση | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, την παραγγελία αρχείου αντιγραφής πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Έλεγχος σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
| Ρυθμίσεις λειτουργίας δίσκου USB: | |||||
| Λειτουργικό σύστημα | Ανάγνωση | Μεταφορά αρχείων | Αυτόματη αναπαραγωγή | Διαμέρισμα USB | Σύνθημα |
| Windows 7 | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Windows 8 | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Windows 10 | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Windows 11 | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Windows Vista | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Windows XP | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Linux | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Unix | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Mac OS | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί | Ναί |
| Αυτοκίνητο | Ναί | Οχι | Οχι | Οχι | Οχι |
| Ομιλητής | Ναί | Οχι | Οχι | Οχι | Οχι |
| τηλεόραση | Ναί | Οχι | Οχι | Οχι | Οχι |
| Προβολέας | Ναί | Οχι | Οχι | Οχι | Οχι |
| Με μηχάνημα USB | Ναί | Οχι | Οχι | Οχι | Οχι |
Η διαδικασία δοκιμής Flash Chips
1. Τεστ τσιπ
2. SMT
3. Βοτάνισμα
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή Η2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολογήστε
10. Δοκιμαστική ικανότητα
11. Clear / QA
12. Συσκευασία
Οδηγίες παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν
3. Οι λεπτομέρειες OEM στείλτε μας
4. Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης
5. Η τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένο και κατάθεση 30%.
7. Κάντε πραγματικό δείγμα
8. Τα δείγματα λαμβάνουν έγκριση
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λάβετε υπηρεσία πωλήσεων αγαθών
Πώς
να
κάνετε
παραγγελία:
1.
Επιλέξτε
τα
στυλ
σας
Πρώτα,
βεβαιωθείτε
ότι
υπάρχουν
λεπτομέρειες
σχετικά
με
τα
προϊόντα,
όπως
το
μοντέλο,
το
χρώμα,
ο
τρόπος
εκτύπωσης,
η
συσκευασία
και
η
ποσότητα.
Customize
made
παρακαλούμε
στείλτε
μας
τα
στοιχεία
σας
(αρχεία
λογότυπου
παρακαλούμε
κατασκευασμένα
από
AI).
2.
Προσφορά
προϊόντων
Προσφέρετε
τιμή
σύμφωνα
με
τα
στοιχεία
σας,
επειδή
η
τιμή
των
τσιπ
flash
είναι
ασταθής,
επομένως
κάθε
τιμή
που
προσφέρεται
ισχύει
μόνο
μία
εβδομάδα
κανονικά,
η
μεγαλύτερη
τιμή
ποσότητας
μπορεί
να
συζητηθεί.
3.
Παραγγελία
αγοράς
και
επιβεβαίωση
Αφού
επιβεβαιώσετε
την
τιμή
και
το
έργο
τέχνης
και
όλες
τις
λεπτομέρειες,
θα
σας
στείλουμε
τιμολόγιο
για
επιβεβαίωση,
αφού
επιβεβαιώσετε
το
τιμολόγιο
και
παρακαλούμε
να
κανονίσετε
κατάθεση
30%.
4.
Παραγωγή
δειγμάτων
Κανονικά
το
δείγμα
λαμβάνει
φωτογραφίες
υψηλής
ευκρίνειας
για
να
επιβεβαιώσετε,
μόλις
εγκρίνετε
τις
φωτογραφίες
του
δείγματος,
μπορούμε
να
ξεκινήσουμε
τη
μαζική
παραγωγή
και
θα
σας
δώσουμε
τον
πραγματικό
χρόνο
μαζικής
αποστολής
αγαθών
μετά
την
έγκριση
των
δειγμάτων.
5.
Όροι
πληρωμής
Η
πληρωμή
μπορεί
να
γίνει
μέσω
T/T
Bank,
Cash,
West
Union,
PAYPAL
και
Alipay,
30%
κατάθεση
μετά
την
επιβεβαίωση
της
παραγγελίας
και
το
υπόλοιπο
70%
που
καταβάλλεται
πριν
από
την
αποστολή.
6.
Όροι
αποστολής
Για
τα
Usb
τα
περισσότερα
είναι
μέσω
express,
εάν
με
την
Express
forward,
θα
σας
δώσουμε
το
κόστος
μεταφοράς
κατά
την
ώρα
της
προσφοράς,
η
χρέωση
ναύλου
μεταφέρεται
σε
εμάς
με
τιμολόγιο
μαζί,
μπορείτε
επίσης
να
χρησιμοποιήσετε
το
λογαριασμό
σας
express
ή
να
στείλουμε
για
αποστολή.
Σε
μεγάλες
ποσότητες,
μπορείτε
να
επιλέξετε
αεροπορικώς
ή
δια
θαλάσσης.



