| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 work days |
| Μάρκα | OEM brand |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0168 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | Πρότυπος αριθμός | Μ-0168 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | polybag |
| Υλικό | Μέταλλο | Μέγεθος USB | 59*20*10mm |
| Χρώμα | ο Μαύρος + ασήμι | Λογότυπο | Τυπωμένη ύλη/λέιζερ |
| Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
Twist Usb 3.1 σε σχήμα πλάι και φως LED μπορεί να αναβοσβήνει κατά την ανάγνωση στον υπολογιστή
Πλεονέκτημα
του
Twist
usb
3.1:
Αυτό είναι πολύ απλά σχήματα Η μονάδα flash USB Twist είναι πολύ δημοφιλής στους πελάτες μετά την κατασκευή LOGO.
Επειδή είναι ορθογώνιο, το ΛΟΓΟΤΥΠΟ που κατασκευάστηκε είναι πολύ μεγάλο, το οποίο μπορεί να τυπωθεί ή να χαραχθεί.
Η μεταλλική θήκη έχει τρύπα μπορεί να βάλει πολύ καλά το μπρελόκ.
Όλη η μονάδα flash USB και η κάρτα μνήμης κατασκευάζονται από το πλήρως ιδιόκτητο σύγχρονο εργοστάσιό μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε η τέλεια εξυπηρέτηση μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας πιο εύκολη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και λαμβάνουμε κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης κανένα MOQ και μαζική παράδοση δειγμάτων επίσης πολύ γρήγορη.
Γρήγορες λεπτομέρειες του Twist usb 3.1:
| Αρ | Μ-0168 |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρώμα σώματος | Ασήμι |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Λογότυπο | Λέιζερ/Εκτύπωση |
| Μέγεθος USB |
59*20*10 χλστ |
| Μάρκα τσιπ | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE κ.λπ |
| Μάρκα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI κ.λπ |
| Δοκιμή τσιπ | Όλα πέρασαν τη δοκιμή H2 (τσιπ Graed A, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | Πάνω από USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από USB 3.0 80-100 MB/S |
| Διατήρηση Δεδομένων | 10 Χρόνια |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Θερμοκρασία Περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργικός | Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κ.λπ. |



| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντος | |||||||
| 1. Πρότυπα χωρητικότητας προϊόντος και ταχύτητας προϊόντος: | |||||||
| Χωρητικότητα | Το Ανώτατο | Το Ελάχιστο | Σχήμα και διάταξις βιβλίου | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Ικανότητα | Ικανότητα | Γράψιμο | Ανάγνωση | Γράψιμο | Ανάγνωση | ||
| 64 MB | 63 MB | 58 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128 MB | 125 MB | 115 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256 MB | 250 MB | 238 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512 MB | 505 MB | 470 MB | ΛΙΠΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1 GB | 1008 MB (0,98 GB) | 950 MB | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2 GB | 2008 MB (1,98 GB) | 1800 MB (1,75 GB) | ΛΙΠΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4 GB | 4008 MB (3,91 GB) | 3800 MB (3,71 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8 GB | 8100 MB (7,91 GB) | 7600 MB (7,42 GB) | FAT32 | 3,5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16 GB | 15360 MB (15 GB) | 14800 MB (14,4 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32 GB | 32256 MB (31,5 GB) | 29500 MB (28,8 GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64 GB | 64512 MB (63 GB) | 58990 MB (57,6 GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128 GB | 126976 MB (124 GB) | 118784 MB (116 GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256 GB | 257000 MB (250 GB) | 236800 MB (231 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512 GB | 513800 MB (500 G) | 482400 MB (471 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1 TB | 127600 MB (1000 G) | 962600 MB (940 GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2. Παρατήρηση | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, την παραγγελία αρχείου αντιγραφής πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται σύμφωνα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Έλεγχος σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, το ποσοστό ελαττωμάτων δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η διαδικασία δοκιμής Flash Chips
1. Τεστ τσιπ
2. SMT
3. Βοτάνισμα
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή Η2
7. Μορφοποίηση
8. Εκτύπωση / Laser
9. Συναρμολογήστε
10. Δοκιμαστική ικανότητα
11. Clear / QA
12. Συσκευασία
Οδηγίες παραγγελίας
1. Επιλέξτε σχήματα
2. Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν
3. Οι λεπτομέρειες OEM στείλτε μας
4. Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης
5. Η τιμή επιβεβαιώθηκε
6. Αποστολή τιμολογίου υπογεγραμμένο και κατάθεση 30%.
7. Κάντε πραγματικό δείγμα
8. Τα δείγματα λαμβάνουν έγκριση
9. Μαζική παραγωγή
10. Επιθεώρηση QC
11. Υπόλοιπο 70% πριν από την αποστολή
12. Αποστολή
13. Λάβετε υπηρεσία πωλήσεων αγαθών
FAQS
Ε1: Θα μπορούσαμε να παραγγείλουμε ένα δείγμα για δοκιμή ποιότητας πριν από τη μαζική παραγγελία;
Α: Η παραγγελία δείγματος είναι αποδεκτή. Υποστηρίζουμε την αποστολή δείγματος 1 τεμ.
Ε2: Θα μπορούσαμε να κάνουμε μια μικτή παραγγελία;
Α: Είναι εντάξει. Μπορείτε να ανακατέψετεχρώμα αμαξώματος και μνήμη flash για να κάνετε παραγγελία, εάν είναι μεγάλη ποσότητα μπορούμε να σας βοηθήσουμε να κάνετε και προσαρμοσμένο χρώμα.
Ε3: Θα μπορούσαμε να έχουμε το λογότυπο της εταιρείας μας στα προϊόντα;
Α: Ναι, προσφέρουμε εκτύπωση οθόνης, χάραξη λέιζερ, θερμή σφράγιση, έγχρωμη εκτύπωση κ.λπ.
Ε4: Τα δείγματα χρειάζονται πληρωμή;
Α: Αν μόνο εικονικά δείγματα και λογότυπο λέιζερ και λογότυπο εκτύπωσης CMYK, μπορούμε να σας υποστηρίξουμε δωρεάν για να κάνετε δείγματα.
Ε5: Θα μπορούσαμε να σχεδιάσουμε κουτί δώρου με τις δικές μας ιδέες;
Α: Ναι, απλώς παρέχετε τις ιδέες σας. μπορούμε να κάνουμε το πακέτο σύμφωνα με τα αιτήματά σας.
Ε6: Πόσο καιρό μπορώ να πάρω τα δείγματα;
Α: Κανονικά σχήματα λέιζερ ή CMYK δείγματα εκτύπωσης μπορούν να σας κάνουν μέσα σε μία ημέρα, ενώ η μεταξοτυπία σε εσάς εντός 2 ημερών.
Ε7: Ποιο λογισμικό δοκιμών χρησιμοποιείτε τα τσιπ flash;
Α: ΌλαUSBflash chips είναιπέρασετο Η2δοκιμές?Όλες οι κάρτες SD της κάρτας TF έχουν περάσει τη δοκιμή H2.υποσχόμαστε ότι περάσαμε 100% το λογισμικό H2.
Ε8:
Τι
πιστοποίηση
έχει
το
εργοστάσιό
σας;
Α:
Έχουμε:
CE,
FCC,ROHS,ΕΚΤΑΣΗπιστοποιητικότων
προϊόντων,
έχουμε
επίσης
το
εργοστάσιοπέρασε
τοSGS,
TUV,
HQTSέλεγχος.
Ε9: Πώς γίνεται η πληρωμή;
ΕΝΑ:ΠληρωμήχρήσηT/T Bank, Cash, West Union, PAYPAL και Alipay, καταβολή 30%.πριν την παραγωγή,Το υπόλοιπο 70% καταβάλλεται πριν από την αποστολή.
Q10: Πόσος είναι ο χρόνος παραγωγής;
Α: Δείγματαο χρόνος είναι κανονικά2 ημέρες, οι μαζικοί χρόνοι φαίνονται πόσο μεγάλοι είναι για την ποσότητα σας, με βάσησειρά τουΤα 1000 τμχ είναι 5-7 ημέρες.Για δείγματα και δείγματα pp μπορούμε να σας στείλουμε φωτογραφίες για έγκριση επίσης μπορούμε να σας στείλουμε πραγματικά δείγματα για έγκριση.
Ε11: Πώς γίνεται η αποστολή;
Για μικρή ποσότητα nκανονικά είναι εξπρές για αποστολήμέσω του express forward μας,επίσης μπορεί αποστολήμέσωδικό του πελάτηπρος τα εμπρόςκαι δικό του λογαριασμό για αποστολή? μεγάλη ποσότητα μπορεί να αποσταλεί αεροπορικώς ή ναυτιλία δια θαλάσσης.
Ε12: Πόσο διαρκεί η εγγύηση;
Η εγγύηση όλων των προϊόντων μας είναι ένα έτος μετά την αποστολή των προϊόντων.



