| Τιμή | Negotiation |
| MOQ | 10 |
| Ωρα παράδοσης | 5-7 work days |
| Μάρκα | OEM brand |
| Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Certification | CE,FCC,ROHS |
| Πρότυπος αριθμός | Μ-0165 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | OEM brand | Πρότυπος αριθμός | Μ-0165 |
| Certification | CE,FCC,ROHS | Θέση προέλευσης | Shenzhen, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 10 | Price | Negotiation |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 5-7 εργάσιμες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Polybag |
| Υλικό | Επιφάνεια χρωμάτων ψησίματος μετάλλων | Μέγεθος USB | 60*19*10MM |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο γίνοντα χρώμα σωμάτων | Λογότυπο | Τυπωμένη ύλη/λέιζερ |
| Θύρα USB | USB 2,0 και USB 3,0 | Flash chips | Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron κ.λπ. |
| Εκτός από τα στοιχεία | Πάνω από 10 χρόνια | Εμπορικό σήμα ολοκληρωμένου κυκλώματος | Αλκορ/Chipsbrand/SMI/ITE, κλπ. |
Επιφάνεια χρώματος με κόκκινο χρώμα USB 3.0 Flash Drive OEM χρώμα σώματος και λογότυπο
Πλεονέκτημα
της
βάψης
επιφάνειας
με
μέταλλο
usb
3.0:
Είναι πολύ καλά σχήματα με τους πελάτες LOGO κατασκευή.
Επειδή είναι ορθογώνιο, το κατασκευασμένο LOGO είναι πολύ μεγάλο, το οποίο μπορεί να εκτυπωθεί ή να χαραχθεί.
Όλες οι μονάδες USB και οι κάρτες μνήμης είναι κατασκευασμένες από το μοντέρνο εργοστάσιο μας.
Δεν υπάρχει μεσάζων, η εργοστασιακή τιμή κάνει την επιχείρησή σας πιο ανταγωνιστική.
Σας υποστηρίζουμε τέλεια υπηρεσία μετά την πώληση κάνει την επιχείρησή σας ευκολότερη.
Υποστηρίζουμε την επιχείρησή σας και να πάρει κοινή ανάπτυξη, υποστηρίζουμε επίσης καμία MOQ και δείγματα χύδην πολύ γρήγορη παράδοση πάρα πολύ.
Γρήγορες λεπτομέρειες για το ψήσιμο Πίνακα χρώματος μετάλλου 3.0:
| Αριθμός | Μ-0165 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Χρώμα σώματος | Ασημένιο |
| Υλικό | Χάλυβα |
| Λογότυπο | Λέιζερ/Εκτύπωση |
| Μέγεθος USB | 60*19*10MM |
| Τσιπς μάρκα | Η Toshiba/Samsung/Sandisk/Hynix/Micron/ITE, κλπ. |
| Ετικέτα IC | Alcor/Chipsbrand/SMI, κλπ. |
| Δοκιμή τσιπ | Όλοι πέρασαν τις δοκιμές H2 (Τσιπ βαθμού Α, πλήρης μνήμη) |
| Πιστοποιητικό | CE/FCC/ROHS |
| Ταχύτητα γραφής | Πάνω από το USB 3.0 50-80MB/S |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Πάνω από το USB 3.0 80-100MB/S |
| Διατήρηση δεδομένων | 10 χρόνια |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -40°C - +70°C. |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -50°C - +80°C. |
| Λειτουργία | Win98/ME/2000/XP/Vista/win7/win8/Mac OS 9.X/Linux2.4 κλπ. |



| Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας προϊόντων | |||||||
| 1- Πρότυπα χωρητικότητας και ταχύτητας παραγωγής: | |||||||
| Δυναμικότητα | Ο Υψίστερος | Το ελάχιστο | Φόρμα | Ταχύτητα USB 2.0 | Ταχύτητα USB 3.0 | ||
| Δυναμικότητα | Δυναμικότητα | Γράφει | Διαβάζοντας | Γράφει | Διαβάζοντας | ||
| 64MB | 63MB | 58MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 128MB | 125MB | 115MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 256MB | 250MB | 238MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 4MB-10MB | ||
| 512MB | 505MB | 470MB | ΤΡΟΣ | 2MB-6MB | 8MB-15MB | ||
| 1GB | 1008MB ((0.98GB) | 950MB | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 2GB | 2008MB ((1.98GB) | 1800MB ((1.75GB) | ΤΡΟΣ | 3MB-8MB | 9MB-15MB | ||
| 4GB | 4008MB ((3.91GB) | 3800MB ((3.71GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 10MB-16MB | ||
| 8GB | 8100MB ((7.91GB) | 7600MB ((7.42GB) | FAT32 | 3.5MB-8MB | 12MB-16MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 16GB | 15360MB ((15GB) | 14800MB ((14.4GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 32GB | 32256MB ((31.5GB) | 29500MB ((28.8GB) | FAT32 | 4MB-9MB | 12MB-17MB | 12MB-20MB | 30MB-50MB |
| 64GB | 64512MB ((63GB) | 58990MB ((57.6GB) | FAT32 | 6MB-10MB | 12MB-20MB | 15MB-30MB | 50MB-80MB |
| 128GB | 126976MB ((124GB) | 118784MB ((116GB) | FAT32/NTFS | 10MB-15MB | 15MB-20MB | 20MB-35MB | 60MB-90MB |
| 256GB | 257000MB(250GB) | 236800MB ((231GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 30MB-40MB | 70MB-100MB |
| 512GB | 513800MB ((500G) | 482400MB ((471GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 35MB-45MB | 70MB-100MB |
| 1TB | 127600MB ((1000G) | 962600MB ((940GB) | FAT32/NTFS | 15MB-20MB | 20MB-25MB | 40MB-50MB | 80MB-100MB |
| 2Σημείωση. | |||||||
| 1) Πάνω από το περιεχόμενο αναφοράς, παραγγελία αρχείου αντιγραφής του πελάτη, ο χρησιμοποιούμενος χώρος καθορίζεται ανάλογα με το μέγεθος του αρχείου του πελάτη. | |||||||
| 2) Δοκιμή σύγκρισης εγγράφων (H2) αποδεκτό εύρος απώλειας εντός 50KB, ποσοστό ελαττώματος δεν πρέπει να υπερβαίνει το 5%, περισσότερο από κακό. | |||||||
Η διαδικασία δοκιμής των φλας τσιπ
1Δοκιμασμός τσιπς
2. SMT
3. Καλλιέργεια χόρτων
4. QC PCBA / UDP
5. MP-TOOL
6. Δοκιμή H2
7. Μορφή
8. Εκτύπωση / Λέιζερ
9Συγκεντρωθείτε.
10Δυνατότητα δοκιμής
11- Καθαρό / QA
12Συσκευάζω.
Οδηγία για τη σειρά θέσεων
1Διαλέξτε σχήματα.
2Η μνήμη και η ποσότητα επιβεβαιώνουν.
3. Πληροφορίες OEM στείλτε σε εμάς
4Κάνουμε προσφορά και έργα τέχνης.
5Η τιμή επιβεβαιώθηκε.
6. Στείλε τιμολόγιο υπογεγραμμένο και έκανε 30% κατάθεση
7Κάντε πραγματικό δείγμα.
8Τα δείγματα εγκρίθηκαν.
9Μαζική παραγωγή
10. Ελέγχος QC
11. 70% υπόλοιπο πριν από την αποστολή
12. Μεταφορά
13- Πάρτε την υπηρεσία πώλησης αγαθών.
| Ρυθμίσεις λειτουργίας δίσκου USB: | |||||
| Λειτουργικό σύστημα | Διαβάζοντας | Μεταφορά αρχείων | Αυτόματη αναπαραγωγή | Διαχωρισμός USB | Κωδικός πρόσβασης |
| Windows 7 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows 8 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows 10 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows 11 | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows Vista | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Windows XP | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Λίνουξ | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Unix | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Mac OS | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. | - Ναι, ναι. |
| Αυτοκίνητο | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Ομιλητής | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Τηλεόραση | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Προβολέας | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |
| Με μηχανή USB | - Ναι, ναι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. | - Όχι, όχι. |



