| Τιμή | $1000-$10000 |
| MOQ | 1unit |
| Ωρα παράδοσης | 30days |
| Μάρκα | WINLEY |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | UL/cUL, ISO |
| Αριθμός μοντέλου | ZGD-25/12.47 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000set/μήνα |
| Brand Name | WINLEY | Αριθμός μοντέλου | ZGD-25/12.47 |
| Certification | UL/cUL, ISO | Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα | Price | $1000-$10000 |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000set/μήνα |
| Χρόνος Παράδοσης | 30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | θήκη από κόντρα πλακέ |
| Ικανότητα | 100 Kva | Πρωτεύουσα τάση | 4160V |
| Δευτερεύουσα Τάση | 120/240V | Μέθοδος ψύξης | KNAN; Αυτοψύχεται |
| Συχνότητα | 60Hz | Αριθμός πιστοποιητικού UL | Ειδικότερα, η ουσία πρέπει να περιέχεται σε ένα συστατικό που περιέχεται σε ένα συστατικό που περιέχ |
| Πρότυπο(α) απόδοσης | Πληροί τα πρότυπα DOE 2016, πληροί τα πρότυπα ANSI/IEEE | Υλικό περιέλιξης | Χαλκός |
| Τύπος μετασχηματιστή | Επιφανειακός, τύπου διαμερίσματος II |
|---|---|
| Διάταξη μετασχηματιστή | Υγρού γεμίσματος επιφανειακός |
| Τύπος τροφοδοσίας μετασχηματιστή | Loop Feed |
| Φάση | Μονοφασικός |
| Χωρητικότητα | 1 KVA |
| Ομάδα διανυσμάτων | II6 |
| Πρωτεύουσα τάση | 13200GrdY/7620 |
| Δευτερεύουσα τάση | 240/120V (L-N-L) |
| Συχνότητα | 60 Hz |
| Άνοδος θερμοκρασίας | 65°C |
| Βαθμολογία μόνωσης | Μόνωση κατηγορίας E - 120°C, 248°F |
| Κατηγορία ψύξης | ONAN; Αυτόματη ψύξη |
| Πρότυπα απόδοσης | Συμμορφώνεται με τα πρότυπα DOE 2016, Συμμορφώνεται με τα πρότυπα ANSI/IEEE |
| Υλικό περιέλιξης | Αλουμίνιο |
| Βαθμολογία θερμοκρασίας περιβάλλοντος | 40°C |
| Βαθμολογία (kVA) | Υψηλή τάση (kV) | Απώλεια χωρίς φορτίο | Απώλεια με φορτίο | Ύψος (mm) | Βάθος (mm) | Πλάτος (mm) | Βάρος λαδιού (kg) | Συνολικό βάρος (kg) |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 kVA |
34.5/19.92 13.8/8 13.2/7.6 12.47/7.2 ή άλλα |
50 | 195 | 840 | 740 | 610 | 45 | 294 |
| 25 kVA | 80 | 290 | 840 | 740 | 610 | 68 | 362 | |
| 37.5 kVA | 106 | 360 | 840 | 760 | 610 | 75 | 476 | |
| 50 kVA | 135 | 500 | 840 | 810 | 610 | 93 | 553 | |
| 75 kVA | 190 | 650 | 840 | 860 | 610 | 132 | 672 | |
| 100 kVA | 280 | 1010 | 910 | 1200 | 965 | 230 | 714 | |
| 167 kVA | 435 | 1530 | 1000 | 1200 | 965 | 265 | 913 | |
| 250 kVA | 550 | 2230 | 1250 | 1300 | 1430 | 325 | 1106 |