| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | PLUG617 |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | PLUG617 |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 640x512 / 17μm |
| NETD | <30mK | Φακός κάμερας | Πολλαπλές Διαθέσιμες |
| Ρυθμός καρέ | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz | Ώρα εκκίνησης | Δεκαετία 10 |
| Φασματικό εύρος | 8~14μm LW |
Μοντέλο θερμικής κάμερας LWIR 640x512 / 17μm χωρίς ψύξη για ασφάλεια και παρακολούθηση
Ο πυρήνας της μη ψυγμένης κάμερας PLUG617 αποτελείται από αισθητήρα θερμικής κάμερας 640x512 / 17μm χωρίς ψύξη και παρέχει καθαρή εικόνα και ανώτερη απόδοση.
Το πυρήνα θερμικής κάμερας υπέρυθρου LWIR PLUG617 είναι ειδικά σχεδιασμένο για εφαρμογές ασφαλείας και παρακολούθησης.ανεξάρτητα από περιβαλλοντικούς παράγοντες όπως το σκοτάδι, χαμηλό φωτισμό, ισχυρό φως, κλπ.
-
NETD
-
Σταθερή
απόδοση
-
Εύκολη
ενσωμάτωση
&
Plug-in
-
Καθαρή
ποιότητα
εικόνας
και
λεπτομέρειες
-
Ισχυρή
προσαρμοστικότητα
στο
περιβάλλον
| Σχήμα | PLUG617 |
| Απόδοση ανιχνευτή υπέρυθρων | |
| Απόφαση | 640x512 |
| Πιξέλες | 17 μm |
| Φασματικό εύρος | 8 έως 14 μm |
| ΔΕΔ | |
| Επεξεργασία εικόνας | |
| Ποσοστό καρέ | 9Hz/25Hz/30Hz/50Hz/60Hz |
| Ώρα εκκίνησης | |
| Αναλογικό βίντεο | PAL/NTSC |
| Ψηφιακό βίντεο | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Συστατικό επέκτασης | USB/Camerlink |
| Τρόπος εξασθένισης | Γραμμικό/Ιστογράφημα/Μικτό |
| Ψηφιακό ζουμ | 1 ~ 8X συνεχής ζουμ, μέγεθος βήματος 1/8 |
| Εμφάνιση εικόνας | Μαύρο Ζεστό / Λευκό Ζεστό / Ψευδοχρώμα |
| Κατεύθυνση εικόνας | Οριζόντια/κατά κάθετη/διαγώνια αναστροφή |
| Αλγόριθμος εικόνας | Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου/Εθνικό Κέντρο Ελέγχου |
| Ηλεκτρική προδιαγραφή | |
| Τυπική εξωτερική διεπαφή | 50pin_HRS Διασύνδεση |
| Τρόπος επικοινωνίας | RS232-TTL, 115200bps |
| Πρόσθετη τάση | 4 έως 6V |
| Τυπική κατανάλωση ενέργειας | |
| Φυσικά χαρακτηριστικά | |
| Μέγεθος (mm) | 44.5x44.5x36.6 |
| Βάρος | |
| Προσαρμογή στο περιβάλλον | |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ +70°C |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -45°C ~ +85°C |
| Η υγρασία | 5% έως 95%, μη συμπυκνωτικό |
| Δονήσεις | Τυχαία δόνηση 5,35gms, 3 άξονες |
| Σοκ | Κύκλος μισού νόμου, 40g/11ms, 3 άξονας 6 κατεύθυνση |
| Οπτική | |
| Προαιρετικός φακός |
Σταθερή
εστίαση
Αθερμική:
7.5mm/13mm/19mm/25mm/35mm/50mm/60mm/100mm Μηχανοκίνητος φακούς: 75mm/100mm/150mm Συνεχής οπτική ζουμ: 30-150 mm |
Η μονάδα θερμικής κάμερας PLUG617 μπορεί να ενσωματωθεί σε κάμερες ασφαλείας με παρακολούθηση της θερμοκρασίας από μικρή απόσταση έως υπερυψωμένη απόσταση, όπως κάμερα PTZ, κάμερα Box, κάμερα Speed Dome.
Ο Τρόπος Υπηρέτησής Μας
Προπωλήσεις
Ανάλυση των αναγκών
Αξιολόγηση σεναρίου
Επιλογή προϊόντων
Προσαρμοσμένες λύσεις
Αποστολή
Γρήγορη παράδοση
Ενσωμάτωση και δοκιμή συστήματος
Τεχνική κατάρτιση
Οδηγίες εφαρμογής
Υπηρεσίες μετά την πώληση
Απομακρυσμένη διάγνωση
Υπηρεσία εγγύησης
Αναβαθμίσεις λογισμικού
Τεχνική συντήρηση
1Πώς να επιλέξετε την κατάλληλη ανάλυση του υπέρυθρου ανιχνευτή;
Αν η ποιότητα της εικόνας δεν είναι υψηλή, θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε ένα άλλο λογισμικό.Μπορείτε να επιλέξετε τον υπέρυθρο ανιχνευτή με χαμηλή ανάλυσηΕάν χρειάζεστε μια πολύ καθαρή εικόνα για ορισμένους ειδικούς σκοπούς, όπως η τηλεπαρακολούθηση, μπορείτε να επιλέξετε έναν ανιχνευτή υπέρυθρων υψηλής ανάλυσης 1280x1024.
2Πώς να επιλέξετε το σωστό ψευδοχρώμα για θερμική απεικόνιση;
- Το γκρι λευκό είναι πιο κατάλληλο για το στόχο με μικρή διαφορά θερμοκρασίας
- Το κόκκινο και το μπλε είναι πιο κατάλληλο για την σκηνή όπου πρέπει να βρεθούν τα σημεία προβλήματος.
- Το κόκκινο σίδερο είναι η τυποποιημένη παλέτα χρωμάτων της βιομηχανίας ενέργειας.
Σημείωση: ανεξάρτητα από την παλέτα που θα επιλέξετε, η θερμική θερμοκρασία δεν θα αλλάξει καθόλου.
3Πώς να επιλέξετε έναν κατάλληλο θερμικό φακό για κάμερα υπέρυθρου;
- Ο κανονικός φακός μπορεί να χτυπήσει κανονικούς στόχους με την κατάλληλη απόσταση.
- Για τον τηλεφακό, είναι κατάλληλος για στόχους που είναι σχετικά μικροί και πρέπει να παρατηρούνται από μεγάλη απόσταση
- Για να δεις πιο λεπτομερώς αντικείμενα από κοντινή απόσταση, ο φακός ευρείας γωνίας είναι καλύτερος.
- Μακρο φακό είναι για να βλέπει πολύ λεπτό στόχο με κοντινή απόσταση, όπως κύκλωμα τσιπ.



