| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Αριθμός μοντέλου | LFM330Z5 |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Αριθμός μοντέλου | LFM330Z5 |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Τύπος | Ψυκτικός αισθητήρας υπερύθρων |
| Τεχνολογία | υπέρυθρες | Ψήφισμα | 320x256/30μm |
| Ρυθμός καρέ | 30Hz/60Hz | Τυπικό NETD | 20mK (F3) |
| Φασματικό εύρος | 3,8±0,1μm~4,1±0,1μm |
Με την πρόοδο των μεθόδων παραγωγής, η παραγωγή και η χρήση βιομηχανικού αερίου αυξήθηκαν ραγδαία.Ο κίνδυνος διαρροής αερίου είναι επίσης όλο και πιο σοβαρός.Η οπτική απεικόνιση αερίων (OGI) είναι ένας κοινώς χρησιμοποιούμενος και πολύ αποτελεσματικός τρόπος ανίχνευσης διαρροών αερίων σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις.
Η θερμική μονάδα LFM330Z5 έχει σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές παρατήρησης υψηλών θερμοκρασιών σε περιβάλλον φλόγας.Έχει εξαιρετικές δυνατότητες διείσδυσης φλόγας και μπορεί να απεικονίζει και να παρακολουθεί με ακρίβεια επιφάνειες στόχου υψηλής θερμοκρασίας, όπως φούρνοι και τοίχοι φούρνων, βελτιώνοντας σημαντικά την αποτελεσματικότητα των επιθεωρήσεων και μειώνοντας αποτελεσματικά τους επιχειρησιακούς κινδύνους.
Διαθέτουμε πολυετή εμπειρία σε λύσεις θερμικής απεικόνισης υπέρυθρου και πολλές επιτυχημένες περιπτώσεις ενσωμάτωσης για ανίχνευση διαρροών αερίων.
| Μοντέλο | LFM330Z5 |
|---|---|
| Απόφαση | 320*256 |
| Μέγεθος pixel | 30 μm |
| Φασματική ανταπόκριση | 30,8±0,1μm·4,1±0,1μm |
| Τυπική NETD | 20mK (F3) |
| Ποσοστό καρέ | 30Hz/60Hz |
| Ψηφιακό βίντεο |
Πρότυπο:
DVP/LVDS/USB2.0 Προαιρετικά: Cameralink/USB3.0/GigE/SDI/MIPI/Μια-τρόπος ίνες/πολυτρόπος ίνες |
| Επικοινωνία |
Πρότυπο:
USB2.0/LV-TTL Προαιρετικό: RS422/CAN/USB3.0/GigE |
| Χρόνος ψύξης (23 °C) | ≤8min@12V |
| Σταθερή κατανάλωση ισχύος (23 °C) | ≤ 10W |
| Μέγεθος (mm) | 142*58,5*80 |
| Βάρος (g) | ≤ 680 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C+71°C |
| Εστιακό μήκος | 23 mm/55 mm |
Η κάμερα θερμικής απεικόνισης ανίχνευσης διαρροής αερίου LFM330Z5 χρησιμοποιείται σε βιομηχανικές εγκαταστάσεις όπως η μεταλλουργία και η πετροχημική.και οι καυστήρες βρίσκονται σε περιβάλλον υψηλής θερμοκρασίας καύσης με ισχυρή παρεμβολή της φλόγαςΟι παραδοσιακές μέθοδοι ανίχνευσης είναι δύσκολο να επιτευχθεί αποτελεσματική παρατήρηση της εσωτερικής δομής ή της κατάστασης της επιφάνειας του εξοπλισμού.
Η SensorMicro είναι ο κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος υπηρεσιών υπέρυθρων ανιχνευτών.Έχουμε δεσμευτεί να παρέχουμε στους πελάτες σε όλο τον κόσμο με υψηλής απόδοσης μη ψυγμένους και ψυγμένους ανιχνευτές θερμικής απεικόνισης και να μοιραζόμαστε την επαγγελματική μας εμπειρία εφαρμογής.
Η SensorMicro προσφέρει προηγμένους ανιχνευτές υπέρυθρων, πυρήνες κάμερας και μονάδες με ευπροσάρμοστες μορφές και ζώνες κύματος.Τα προϊόντα μας ενσωματώνονται απρόσκοπτα σε διάφορα συστήματα, ενισχύοντας εφαρμογές απεικόνισης και ανίχνευσης επόμενης γενιάς σε διάφορες βιομηχανίες..
Οι μικροανιχνευτές έχουν χρησιμοποιηθεί ευρέως στην θερμογραφία, την ασφάλεια και την παρακολούθηση, την προσωπική όραση, τα αυτοκινητοβιομηχανικά και καταναλωτικά προϊόντα υπέρυθρου.Η ικανότητά μας παραγωγής σε μεγάλες ποσότητες μας επιτρέπει να ανταποκριθούμε στην αυξανόμενη ζήτηση από όλες τις υπάρχουσες και αναδυόμενες αγορές.
Τα υπέρυθρα κύματα δεν είναι ορατά με το ανθρώπινο μάτι.Ο ανιχνευτής υπέρυθρου / αισθητήρας θερμικής απεικόνισης είναι μια οπτικο-ηλεκτρική συσκευή που αντιδρά στην υπέρυθρη ακτινοβολία και τη θερμική ενέργεια και την μετατρέπει σε ηλεκτρικά σήματα, τότε εκπέμπει ορατές θερμικές εικόνες.
Το WLP αναφέρεται στο πακέτο επιπέδου πλακέτας. Είναι η διαδικασία ολοκλήρωσης συσκευασίας υψηλού κενού απευθείας σε ολόκληρο το MEMS πλακέτο, στη συνέχεια γραφή και κοπή για να γίνει ένας ενιαίος υπέρυθρος αισθητήρας.Μαζί με μεταλλικό και κεραμικό πακέτο, είναι οι τρεις κύριες συσκευασίες μη ψυγμένων ανιχνευτών υπέρυθρων.
Οι ανιχνευτές IR WLP έχουν σχεδιαστεί ειδικά για να ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις μικροποίησης και χαμηλού κόστους στην εφαρμογή της τεχνολογίας υπέρυθρων στην αγορά καταναλωτικών ηλεκτρονικών συσκευών.Τώρα προσφέρουμε μια ποικιλία λύσεων WLP υπέρυθρων μοντέλων για να ενισχύσουμε περισσότερες νέες εφαρμογές στις αναδυόμενες αγορές.



