| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | C615S LWIR |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | C615S LWIR |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 640x512 |
| Pixel Pitch | 15μm | Σταθερή κατανάλωση ρεύματος | <8W |
| Υψηλή ευαισθησία | NETD≤25mK | Φασματικό εύρος | 3,7~4,8μm (MW); 7,7~9,5 (LW) |
| Μέγεθος | 142x58,5x71mm |
T2SL 640x512 / 15μm Ανιχνευτής υπέρυθρου ψύξης LWIR με ολοκληρωμένο σύνολο ψύξης Dewar
Η ενσωματωμένη συσκευή ψύξης dewar C615S LWIR είναι ένας από τους ψυγμένους ανιχνευτές υπέρυθρων T2SL.σχεδιασμένο για υψηλές επιδόσεις 7.7~9.5μm μακροκυμάτων υπέρυθρων (LWIR) ζώνες κυμάτων.
Με ανάλυση 640x512 και μειωμένο πλάτος των pixel στα 15μm, η ολοκληρωμένη συγκρότηση ψύκτη dewar C615S LWIR παρέχει καθαρή εικόνα και ανώτερη απόδοση.υψηλή κβαντική απόδοση, υψηλό frame rate, υψηλή ευαισθησία, χαμηλός θόρυβος, καλύτερη μη ομοιότητα κλπ.
Ως ανιχνευτής LWIR, παρουσιάζει υψηλές επιδόσεις υπό συνθήκες αμμουδιού ή σκόνης και δεν επηρεάζεται από φτερουγίδες ή φλόγες υψηλής θερμοκρασίας.
- Ανάλυση: 640x512
- Πίξελ Πίτς: 15μm
- Υψηλή ευαισθησία
- Καλή εικόνα
- Χαμηλός θόρυβος
- Σταθερή απόδοση
- Εξαιρετική μη ομοιομορφία
| Σχήμα | C615S LWIR |
| Υλικό | Τ2SL |
| Απόφαση | 640x512 |
| Πιξέλες | 15um |
| Φασματικό εύρος | 70,7 μm ̇ 9,5 μm LW |
| Τρόπος λειτουργίας | Εικόνα; Τρόπος ενσωμάτωσης ITR & Interlace Binning; Τρόπος Windows; Αντι- ανθοφορία |
| Δυνατότητα φόρτισης |
ΙΤΡ:
12.22Με-/6.67Με- Εμπλοκή: 24.44Με-/13.33Με- |
| Δυναμικό εύρος |
ΔΕΔ:
≥
76dB Εναρμόνιση διασύνδεσης: ≥ 77dB |
| Διάδρομος εξόδου | 4· Μέχρι 22,5 Mpixel/s ανά έξοδο |
| ΔΕΔ |
≤
30mK
((F2
ITR) ≤ 25mK ((F2 Interlace Binding) |
| Αποτελεσματική ταχύτητα εικονοστοιχείων | ≥ 99,5% |
| Αντίστοιχη απάντηση | ≤ 8% |
| Τύπος ψύκτη | RS058 |
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας | |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V συνεχής |
| Χρόνος ψύξης | |
| Βάρος | ≤ 600 g |
| Μέγεθος (mm) | 148x58.5x71 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C ~ +71°C |
Ο
ανιχνευτής
υπέρυθρης
ακτινοβολίας
με
ψύξη
LWIR
C615S
χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
πολλούς
τομείς,
όπως
το
σύστημα
απομακρυσμένης
παρακολούθησης,
το
σύστημα
βελτίωσης
της
όρασης
πτήσης,
το
πολύαισθητικό
ωφέλιμο
φορτίο
κλπ.
1- Τι είναι το NETD;
Το NETD αναφέρεται στην "διαφορά θερμοκρασίας ισοδύναμου θορύβου".Είναι ένα μέτρο για το πόσο καλά ένας ανιχνευτής θερμικής απεικόνισης είναι σε θέση να διακρίνει μεταξύ πολύ μικρών διαφορών στη θερμική ακτινοβολία στην εικόναΣυνήθως, όσο χαμηλότερος είναι ο αριθμός NETD, τόσο υψηλότερη είναι η θερμική ευαισθησία.
2Τι είναι το SWaP3;
Το SWaP3 αναφέρεται στο μέγεθος, το βάρος, την ισχύ, τις επιδόσεις και την τιμή.
3- Τι είναι το DRI;
Η DRI αναφέρεται συνήθως στην απόσταση ανίχνευσης, αναγνώρισης και αναγνώρισης ενός συστήματος θερμικής απεικόνισης.



