| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | C330S LWIR |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | C330S LWIR |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 320x256 / 30μm |
| NETD | ≤25mK (F2) | Φασματικό εύρος | 7,7~9,5μm LW |
| Μέγεθος | 142x58,5x71mm |
Ο
C330S
LWIR
είναι
ένας
από
τους
ανιχνευτές
υπέρυθρου
ψύξης
T2SL.
Αποτελείται
από
ανιχνευτή
φωτονίων
ψύξης
τύπου
II
Superlattice
(T2SL)
320x256/30μm,
ολοκληρωμένη
συναρμολόγηση
ψύξης
ανιχνευτών
(IDCA),σχεδιασμένο
για
υψηλές
επιδόσεις
7.7~9.5μm
μακροκυμάτων
υπέρυθρων
(LWIR)
ζώνες
κυμάτων.
Χωρίς
φόβο
παρεμβολών,
ο
ανιχνευτής
ιριού
με
ψύξη
C330S
LWIR
είναι
κατάλληλος
για
ανίχνευση
στόχων
σε
σύνθετο
φόντο,
όπως
πλοία
στη
θάλασσα
στην
σκηνή
της
αντανακλάσεως
του
φωτός
στην
επιφάνεια
του
νερού,αεροσκάφος
στο
φόντο
των
σύννεφων
στον
ουρανό,
κλπ.
T2SL
cooled
detectors
adopts
the
world's
leading
T2SL
technology
which
enables
mass
production
capability
and
thus
ultimately
it
will
benefit
the
users
with
more
affordable
price
but
never
compromise
in
performanceΤο
βιομηχανικό
πρότυπο
μεγέθους
και
διεπαφής
επιτρέπει
στους
πελάτες
να
μεταβούν
και
να
επωφεληθούν
από
την
πιο
προηγμένη
τεχνολογία
T2SL
χωρίς
περαιτέρω
επενδύσεις
στην
Ε&Α.
Βασικά
χαρακτηριστικά:
-
Ανάλυση:
320x256
-
Πιξέλες:
30μm
-
Υψηλή
ευαισθησία
-
Καλή
εικόνα
-
Χαμηλός
θόρυβος
-
Σταθερή
απόδοση
-
Εξαιρετική
μη
ομοιομορφία
| Σχήμα | C330S LWIR |
| Υλικό | Τ2SL |
| Απόφαση | 320x256 |
| Πιξέλες | 30 μm |
| Φασματικό εύρος | 70,7 μm ̇ 9,5 μm LW |
| Τρόπος λειτουργίας | Εικόνα; Τρόπος ενσωμάτωσης ITR; Τρόπος Windows; Αντι-φυτρώνει |
| Δυνατότητα φόρτισης | 36μ. / 12μ. |
| Δυναμικό εύρος | ≥ 80dB |
| Διάδρομος εξόδου | 1 ή 4; Μέχρι 6,6 Mpixel/s ανά έξοδο |
| ΔΕΔ | ≤ 25mK (F2) |
| Αποτελεσματική ταχύτητα εικονοστοιχείων | ≥ 99,5% |
| Αντίστοιχη απάντηση | ≤ 8% |
| Τύπος ψύκτη | RS058 |
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας | |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V συνεχής |
| Χρόνος ψύξης | |
| Βάρος | ≤ 600 g |
| Μέγεθος (mm) | 142x58.5x71 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C ~ +71°C |
Ο
ανιχνευτής
υπέρυθρων
με
κρυογονική
ψύξη
C330S
LWIR
χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
πολλούς
τομείς,
όπως
το
σύστημα
απομακρυσμένης
παρακολούθησης,
το
σύστημα
βελτίωσης
όρασης
πτήσης,
το
πολύαισθητικό
ωφέλιμο
φορτίο
κλπ.
Η SensorMicro είναι ο κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος υπηρεσιών υπέρυθρων ανιχνευτών.Είναι πρόθυμη να παρέχει στους πελάτες σε όλο τον κόσμο με υψηλής απόδοσης μη ψυγμένους και ψυγμένους ανιχνευτές θερμικής απεικόνισης και να μοιραστεί την επαγγελματική εμπειρία εφαρμογής.
Η
SensorMicro
προσφέρει
προηγμένους
ανιχνευτές
υπέρυθρων,
πυρήνες
κάμερας
και
μονάδες
με
ευπροσάρμοστες
μορφές
και
ζώνες
κύματος.Τα
προϊόντα
μας
ενσωματώνονται
απρόσκοπτα
σε
διάφορα
συστήματα,
ενισχύοντας
εφαρμογές
απεικόνισης
και
ανίχνευσης
επόμενης
γενιάς
σε
διάφορες
βιομηχανίες..
Οι
μικροανιχνευτές
έχουν
χρησιμοποιηθεί
ευρέως
στην
θερμογραφία,
την
ασφάλεια
και
την
παρακολούθηση,
την
προσωπική
όραση,
τα
αυτοκινητοβιομηχανικά
και
καταναλωτικά
προϊόντα
υπέρυθρου.Η
ικανότητα
παραγωγής
σε
μεγάλες
ποσότητες
της
SensorMicro
της
επιτρέπει
να
ανταποκριθεί
στην
αυξανόμενη
ζήτηση
από
όλες
τις
υπάρχουσες
και
αναδυόμενες
αγορές.
1-
Τι
είναι
η
υπερύθριη
θερμική
εικόνα;
Η
θερμική
απεικόνιση
υπέρυθρου
είναι
μια
μέθοδος
που
χρησιμοποιεί
υπέρυθρη
ακτινοβολία
και
θερμική
ενέργεια
για
τη
συλλογή
πληροφοριών
σχετικά
με
αντικείμενα,
προκειμένου
να
διαμορφωθούν
εικόνες
τους,ή
να
πάρει
πληροφορίες
θερμοκρασίας
των
αντικειμένων,
ακόμη
και
σε
περιβάλλοντα
χαμηλής
ορατότητας.
2-
Τι
είναι
η
θερμογραφία;
Η
θερμογραφία
είναι
μια
μη
επεμβατική
διαγνωστική
μέθοδος,
βασισμένη
στην
ανίχνευση
της
θερμοκρασίας
της
επιφάνειας
ενός
αντικειμένου.Η
υπέρυθρη
ακτινοβολία
που
εκπέμπεται
από
ένα
αντικείμενο
καταγράφεται
και
απεικονίζεται
με
τη
μορφή
χάρτη
κατανομής
θερμοκρασίαςΗ
θερμική
εικόνα
υπέρυθρου
μπορεί
να
χρησιμοποιηθεί
για
τον
προσδιορισμό
διαρθρωτικών
ελαττωμάτων,
ηλεκτρικών
σφαλμάτων,
μηχανικών
σφαλμάτων,
φυσιολογικών
αλλαγών
σε
ανθρώπους
και
ζώα
και
πολλά
άλλα.
3Ποιο
είναι
το
πλεονέκτημα
της
υπερύθριης
θερμικής
απεικόνισης;
---Βλέπετε
μέσα
από
το
απόλυτο
σκοτάδι;
---
Ταυτοποίηση
με
καμουφλάζ;
---
ανίχνευση
μεγάλης
εμβέλειας·
---
ανίχνευση
κατανομής
της
θερμότητας·
---Μέτρηση
θερμοκρασίας
χωρίς
επαφή·
---
Ευαισθητοποίηση
για
το
επάγγελμα



