| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Πρότυπος αριθμός | C330S MW/LW |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Πρότυπος αριθμός | C330S MW/LW |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Θέση προέλευσης | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 κομμάτι | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 320x256/30μm |
| Φασματικό εύρος | 3,7~4,8μm (MW); 7,7~9,5μm (LW) | Χρόνος Ψύξης | <8 λεπτά |
| NETD | ≤20mK (MW); ≤25mK (LW) | Μέγεθος | 142x58,5x71mm |
| Βάρος | ≤600 γρ |
320x256 / 30μm Διπλού χρώματος FPA Cooled Infrared Dewar Construction Dewar Cooler
Το
ενσωματωμένο
συγκρότημα
ψυγείου
dewar
διπλού
χρώματος
C330S
MWIR/LWIR
είναι
ένας
από
τους
ανιχνευτές
υπέρυθρης
ψύξης
T2SL.
Συνδυάζει
τα
πλεονεκτήματα
της
ανίχνευσης
μεσαίου
και
μεγάλου
κύματος
σε
ένα
μόνο
πακέτο
ανιχνευτών
υπερύθρων
320x256@30μm
για
απεικόνιση
υψηλής
απόδοσης
στα
υπέρυθρα
μεσαίου
κύματος
(MWIR)
και
7,7~9,5μm
υπέρυθρων
κύματος
μεγάλου
μήκους
(LWIR).
-
Ανάλυση:
320x256
-
Pixel
Pixel:
30μm
-
Απεικόνιση
διπλής
ζώνης
MW/LW
-
Υψηλή
ευαισθησία
-
Άριστη
ανομοιομορφία
| Μοντέλο | C330S MWIR/LWIR |
| Υλικό | T2SL |
| Ψήφισμα | 320x256 |
| Pixel Pitch | 30μm |
| Φασματικό εύρος |
MW:
3,7μm~4,8μm LW: 7,7μm~9,5μm |
| Λειτουργία εργασίας | Στιγμιότυπο; Λειτουργία ενσωμάτωσης ITR. Λειτουργία Windows. Κατά της ανθοφορίας |
| Χωρητικότητα φόρτισης |
MW:
8,9Me-/3Me- LW: 21 Me- |
| Δυναμικό εύρος |
MW:≥76dB LW:≥80dB |
| Αριθμός Εξόδου | 2 ή 8; Έως 12 Mpixel/s ανά έξοδο |
| NETD |
MW≤20mK LW≤25mK |
| Αποτελεσματικός ρυθμός εικονοστοιχείων | ≥99,0% |
| Απάντηση Ανομοιομορφία | ≤8% |
| Τύπος κρυοψύκτη | RS058 |
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας | <9W |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | <18W |
| Τροφοδοτικό | 24V DC |
| Χρόνος Ψύξης | <8 λεπτά |
| Βάρος | ≤600 γρ |
| Διάσταση (mm) | 142x58,5x71 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45°C ~ +71°C |
Το
C330S
MW/LW
χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
πολλούς
τομείς
όπως
το
σύστημα
απομακρυσμένης
παρακολούθησης,
το
σύστημα
ενίσχυσης
της
όρασης
πτήσης,
το
ωφέλιμο
φορτίο
πολλαπλών
αισθητήρων
κ.λπ.
1. Ποια είναι τα πλεονεκτήματα των ανιχνευτών υπερύθρων χωρίς ψύξη;
Ο μη ψυχόμενος ανιχνευτής υπέρυθρου εστιακού επιπέδου δεν χρειάζεται ψυχρή συσκευή, μπορεί να λειτουργήσει σε θερμοκρασία δωματίου και έχει τα πλεονεκτήματα της γρήγορης εκκίνησης, της χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας, του μικρού μεγέθους, του μικρού βάρους, της μεγάλης διάρκειας ζωής, του χαμηλού κόστους και ούτω καθεξής.
2. Ποια είναι τα βασικά ζητήματα για έναν ανιχνευτή υπερύθρων / θερμική μονάδα για την εφαρμογή σας;
---Η ανάλυση του ανιχνευτή
---Το μέγεθος των pixel
---Το NETD
--- Ποιότητα εικόνας
---Οι επιλογές φακών
--- Η κατανάλωση ρεύματος
---Το μέγεθος και το βάρος
---Η μηχανική και ηλεκτρική διεπαφή
---Ο προϋπολογισμός



