| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | Negotiable |
| Μάρκα | SensorMicro |
| Τόπο καταγωγής | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach |
| Αριθμός μοντέλου | C615S LWIR |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T |
| Brand Name | SensorMicro | Αριθμός μοντέλου | C615S LWIR |
| Certification | ISO9001:2015; RoHS; Reach | Τόπο καταγωγής | Wuhan, επαρχία Hubei, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 Τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T | Ψήφισμα | 640x512 |
| Pixel Pitch | 15μm | Σταθερή κατανάλωση ρεύματος | <8W |
| Υψηλή ευαισθησία | NETD≤25mK | Φασματικό εύρος | 3,7~4,8μm (MW); 7,7~9,5 (LW) |
| Μέγεθος | 142x58,5x71mm |
Ο συνδυασμός ενσωματωμένου ψυκτικού dewar C615S LWIR είναι ένας από τους ψυκτικούς ανιχνευτές υπέρυθρου T2SL που αναπτύχθηκαν από την SensorMicro.Ενσωματωμένη συσκευή ψύξης ανιχνευτή (IDCA), σχεδιασμένα για υψηλής απόδοσης ζώνες 7,7~9,5μm μακροκυμάτων υπέρυθρου (LWIR).
Με ανάλυση 640x512 και μειωμένο πλάτος των pixel σε 15μm, η ολοκληρωμένη συγκρότηση ψύκτη dewar C615S LWIR παρέχει καθαρή εικόνα και ανώτερη απόδοση.υψηλή κβαντική απόδοση, υψηλό frame rate, υψηλή ευαισθησία, χαμηλός θόρυβος, καλύτερη μη ομοιότητα κλπ.
Ως ανιχνευτής LWIR, παρουσιάζει υψηλές επιδόσεις υπό συνθήκες αμμουδιού ή σκόνης και δεν επηρεάζεται από τα φτερούγα ηλιακά φώτα ή οποιαδήποτε φλόγα υψηλής θερμοκρασίας.
- Ανάλυση: 640x512
- Πίξελ Πίτς: 15μm
- Υψηλή ευαισθησία
- Καλή εικόνα
- Χαμηλός θόρυβος
- Σταθερή απόδοση
- Εξαιρετική μη ομοιομορφία
| Σχήμα | C615S LWIR |
| Υλικό | Τ2SL |
| Απόφαση | 640x512 |
| Πιξέλες | 15um |
| Φασματικό εύρος | 70,7 μm ̇ 9,5 μm LW |
| Τρόπος λειτουργίας | Εικόνα; Τρόπος ενσωμάτωσης ITR & Interlace Binning; Τρόπος Windows; Αντι- ανθοφορία |
| Δυνατότητα φόρτισης |
ΙΤΡ:
12.22Με-/6.67Με- Εμπλοκή: 24.44Με-/13.33Με- |
| Δυναμικό εύρος |
ΔΕΔ:
≥
76dB Εναρμόνιση διασύνδεσης: ≥ 77dB |
| Διάδρομος εξόδου | 4· Μέχρι 22,5 Mpixel/s ανά έξοδο |
| ΔΕΔ |
≤
30mK
((F2
ITR) ≤ 25mK ((F2 Interlace Binding) |
| Αποτελεσματική ταχύτητα εικονοστοιχείων | ≥ 99,5% |
| Αντίστοιχη απάντηση | ≤ 8% |
| Τύπος ψύκτη | RS058 |
| Σταθερή κατανάλωση ενέργειας | |
| Μέγιστη κατανάλωση ισχύος | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 24V συνεχής |
| Χρόνος ψύξης | |
| Βάρος | ≤ 600 g |
| Μέγεθος (mm) | 148x58.5x71 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C ~ +71°C |
Ο
ανιχνευτής
IR
με
ψύξη
LWIR
C615S
χρησιμοποιείται
ευρέως
σε
πολλούς
τομείς,
όπως
το
σύστημα
απομακρυσμένης
παρακολούθησης,
το
σύστημα
βελτίωσης
όρασης
πτήσης,
το
πολύαισθητήριο
ωφέλιμο
φορτίο
κλπ.
Η SensorMicro είναι ο κορυφαίος κατασκευαστής και πάροχος υπηρεσιών υπέρυθρων ανιχνευτών.Είναι πρόθυμη να παρέχει στους πελάτες σε όλο τον κόσμο με υψηλής απόδοσης μη ψυγμένους και ψυγμένους ανιχνευτές θερμικής απεικόνισης και να μοιραστεί την εμπειρία επαγγελματικής εφαρμογής.
Η
SensorMicro
προσφέρει
προηγμένους
ανιχνευτές
υπέρυθρου,
πυρήνες
κάμερας
και
μονάδες
με
ευπροσάρμοστες
μορφές
και
ζώνες
κύματος.Τα
προϊόντα
μας
ενσωματώνονται
απρόσκοπτα
σε
διάφορα
συστήματα,
ενισχύοντας
εφαρμογές
απεικόνισης
και
ανίχνευσης
επόμενης
γενιάς
σε
διάφορες
βιομηχανίες..
Οι
μικροανιχνευτές
έχουν
χρησιμοποιηθεί
ευρέως
στην
θερμογραφία,
την
ασφάλεια
και
την
παρακολούθηση,
την
προσωπική
όραση,
τα
αυτοκινητοβιομηχανικά
και
τα
προϊόντα
υπέρυθρου.Η
ικανότητα
παραγωγής
σε
μεγάλες
ποσότητες
της
SensorMicro
της
επιτρέπει
να
ανταποκριθεί
στην
αυξανόμενη
ζήτηση
από
όλες
τις
υπάρχουσες
και
αναδυόμενες
αγορές.
1Για
τι
χρησιμοποιείται
ένα
κρυοψύκτη;
Οι
κρυοψύκτες
είναι
μηχανές
που
κρατούν
τους
αισθητήρες
εξαιρετικά
κρύους
ώστε
να
μπορούν
να
ληφθούν
θερμικές
εικόνες
σε
μακροχρόνιες
αποστολές.Οι
αισθητήρες
που
καταγράφουν
εικόνες
απαιτούν
εξαιρετικά
χαμηλές
θερμοκρασίες..
2Ποιοι
είναι
οι
κύριοι
παράγοντες
για
τη
μέτρηση
της
ποιότητας
του
Cryocooler;
Η
μακρά
διάρκεια
ζωής
της
μπαταρίας
και
η
αξιόπιστη
λειτουργία
είναι
οι
κύριοι
παράγοντες
για
τη
μέτρηση
της
ποιότητας
ενός
κρυολογητή.Το
MTTF
(μέσος
χρόνος
μέχρι
αποτυχίες)
έχει
φτάσει
το
10.,
000
ώρες,
η
οποία
πληροί
τις
απαιτήσεις
λειτουργίας
εκκίνησης
24*7.
3Τι
είναι
το
MTTF;
Το
MTTF
(Mean
Time
to
Failure)
μετρά
την
αξιοπιστία
ενός
εξαρτήματος.σας
λέει
για
την
ποιότητα
των
εξαρτημάτων
που
αγοράζετεΌσο
περισσότερο
διαρκούν,
τόσο
μεγαλύτερη
αξία
παίρνεις
από
αυτά.



