| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Λαμπτήρας των UV οδηγήσεων για τη μηχανή εκτύπωσης 2400W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Λαμπτήρας των UV οδηγήσεων για τη μηχανή εκτύπωσης 2400W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Εξουσία | 2400W | Μέγεθος | 432mm*242mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 400mm*200mm | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη | Υλικό κελύφους | Αλουμίνιο |
Λυχνία UV LED για Μηχανή Εκτύπωσης 2400W Σύστημα Στέγνωσης UV LED Μελάνης Φως Λυχνίας UV
Περιγραφή του Λυχνία UV LED για Μηχανή Εκτύπωσης
Το
UV
LED
ψύχεται
με
υδρόψυξη,
γεγονός
που
καθιστά
το
UV
LED
πιο
σταθερό
και
εγγυάται
την
ποιότητα.
Διάφορες
ισχύς,
μεγέθη
και
κυκλώματα
μπορούν
να
προσαρμοστούν
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας,
συμπεριλαμβανομένων
μικτών
μηκών
κύματος.
Είναι κατάλληλο για σκλήρυνση διαφόρων βιομηχανιών εκτύπωσης UV, χρωμάτων, μελανιών UV, κόλλας UV και οθονών αφής.
| Στοιχείο | Εξοπλισμός Σκλήρυνσης UV LED 2400W |
| Ισχύς | 2400W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 smd τύπου |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 800 τεμ. |
| Γωνία θέασης του φακού | 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος | 432mm*242mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 400mm*200mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Seoul, Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Υδρόψυξη |
| Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Συσκευασία φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό, λάμπα + τροφοδοτικό + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000-30000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |

Εφαρμογήτου UV LED ModuleΗ μονάδα UV LED χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της βιοϊατρικής, της αναγνώρισης κατά της παραχάραξης, της καθαρισμού (νερού, αέρα κ.λπ.), της αποθήκευσης δεδομένων υπολογιστών. Επιπλέον, με την ανάπτυξη της τεχνολογίας, νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα. Το υπεριώδες LED έχει ευρείες προοπτικές εφαρμογής στην αγορά. Για παράδειγμα, το όργανο φωτοθεραπείας με υπεριώδες LED είναι μια πολύ δημοφιλής ιατρική συσκευή στο μέλλον, αλλά η τεχνολογία βρίσκεται ακόμη στα σπάργανα. μακρύ.Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com
, Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



