| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Λαμπτήρας των UV οδηγήσεων για τη μηχανή εκτύπωσης 80W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Λαμπτήρας των UV οδηγήσεων για τη μηχανή εκτύπωσης 80W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | χαρτοκιβώτιο |
| Εξουσία | 80W | Μέγεθος | 44mm*27mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 37 mm*8 mm | Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη |
| Τύπος διόδου | Τύπος ΣΠΑΔΙΚΩΝ smd | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Φώτα UV LED για εκτυπωτική μηχανή 80W Chiller Φώτα UV A3/A4 αφιερωμένη
Ηλεκτρονικός λαμπτήρας UV LED για μηχανή εκτύπωσης Περιγραφή προϊόντος
| Άρθρο |
Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης80W |
| Δύναμη | 80w |
| Χρώμα | UV |
| Ετικέτα διόδου | DC, LG |
| Τύπος διόδου | Τύπος SMD COB |
| Μέγεθος | 44mm*27mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 37 mm*8 mm |
| Υλικό τσιπ | Επικεφαλίδια |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |

ΑΕφαρμογή ofΜονάδα UV LED
Η ενότητα UV LED χρησιμοποιείται κυρίως σε βιοϊατρικούς τομείς, στην αναγνώριση κατά της παραχάραξης, στον καθαρισμό (νερού, αέρα κλπ.), στην αποθήκευση δεδομένων στον υπολογιστή και στην υπεριώδη τεχνολογία.,Οι νέες εφαρμογές θα συνεχίσουν να εμφανίζονται για να αντικαταστήσουν την αρχική τεχνολογία και τα προϊόντα.Το υπεριώδες όργανο φωτοθεραπείας LED είναι μια πολύ δημοφιλής ιατρική συσκευή στο μέλλον, αλλά η τεχνολογία είναι ακόμα στα πρώτα της στάδια.
1. διαφήμιση Εκτύπωση
2. 3D εκτύπωση
3. Τύπωση γραμμικού κώδικα
4Προστασία πλακών PCB
5. Συνδέση με UV κόλλα φακών
6. προστασία με οθόνη αφής
7. έπιπλα Βερνίκι Σκούπιση
8Ιατρικό όργανο
9Οπτική ακριβείας.



