| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 3634 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 3634 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | ΣΠΆΔΙΚΑΣ Module3634 των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 72W |
| Δυναμικό | 24V | Ρεύμα | 3Α |
Μονάδα UV LED COB 72W Μονάδα λάμπας σκλήρυνσης UV 365nm 385nm 395nm 405nm
Περιγραφή της μονάδας UV LED COB
Η
μονάδα
UV
LED
μπορεί
να
εφαρμοστεί
με
μέθοδο
ψύξης
με
νερό
ή
με
ψύξη
αέρα.
Άλλο
μέγεθος
σκλήρυνσης
και
τάση
μπορούν
να
σχεδιαστούν
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας,
συμπεριλαμβανομένου
του
ειδικού
μήκους
κύματος
και
του
μεγέθους
σκλήρυνσης.
Υψηλή
απόδοση
και
χαμηλή
κατανάλωση.
Εφαρμογή
σε
διάφορες
βιομηχανίες
εκτύπωσης,
βαφής
και
κόλλας.
Προδιαγραφές της μονάδας UV LED COB
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED COB 3634 |
| Ισχύς | 72W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 28 τεμ. |
| Τύπος διόδου | COB smd |
| Υλικό φακού διόδου | χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 180 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 36mm*34mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 20mm*20mm |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τάση | 24V |
| Ρεύμα | 3A |
| Υλικό τσιπ | Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα COB με ενθυλάκωση φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Πλάκα αλουμινίου COB 1,5mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμογή σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφής, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1: Μπορεί η ετικέτα, η συσκευασία, ο σχεδιασμός των προϊόντων σας να προσαρμοστούν;
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.
Ε2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 5.000 σετ συστημάτων σκλήρυνσης UV ανά μήνα.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Κανονικά MOQ 2 μονάδες, αλλά δεχόμαστε επίσης ένα δείγμα.
Ε4. Είναι εντάξει να εκτυπώσω το λογότυπό μου στο σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α4:
Ναι.
Παρακαλούμε
ενημερώστε
μας
επίσημα
πριν
από
την
παραγωγή
μας
και
επιβεβαιώστε
πρώτα
το
σχέδιο
με
βάση
το
δείγμα
μας.
Ε5.
Προσφέρετε
εγγύηση
και
υπηρεσία
εγκατάστασης
για
τα
προϊόντα;
Α5:
Ναι,
προσφέρουμε
υπηρεσία
μετά
την
πώληση
και
1
έτος
δωρεάν
εγγύηση.
Η
υπηρεσία
εγκατάστασης
μπορεί
να
παρασχεθεί
αλλά
πρέπει
να
πληρωθεί
ανάλογα με τη χώρα και το σύστημα.
Ε6: Ποια είναι η διάρκεια ζωής των συστημάτων σκλήρυνσης UV σας;
Α: Τα συστήματα σκλήρυνσης UV μας μπορούν να λειτουργούν τουλάχιστον 3 χρόνια, αυτές οι λάμπες πρέπει να αντικαθίστανται τακτικά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



