| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 3634 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 3634 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | ΣΠΆΔΙΚΑΣ Module3634 των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 72W |
| Μέγεθος ενότητας | 36mm*34mm | Φωτεινό μέγεθος | 20mm*20mm |
| Δυναμικό | 24V | Ρεύμα | 3Α |
| Τσιπ LED | Epileds | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα COB συσκευασίας φακών χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 180 μοίρες | Εγγύηση | 1 Έτος |
UV
LED
COB
Module
72W
UV
Curing
Flashlight
Module
Γρήγορη
θεραπεία
UV
led
λάμπα
Περιγραφή
του
προϊόντος
| Ονομασία του προϊόντος | Ηλεκτρονική συσκευή LED |
| Δύναμη | 72W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 28 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | COB smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 180 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 36 mm*34 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 20 mm*20 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 24V |
| Τρέχων | 3Α |
| Υλικό τσιπ | Επικεφαλίδια |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία COB Module |
| Υλικό μονάδας | 1.5mm COB Πλάκα αλουμινίου |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Λόγος
για
να
επιλέξετε
εμάς;
1)
Τιμολόγηση
των
πυρών
Οι
τιμές
μας
είναι
χονδρικές
τιμές
εργοστασίου.
2)
Ελέγχος
ποιότητας
Η
ομάδα
κατασκευής
μας
βασίζεται
σε
πολύ
εξειδικευμένους
επαγγελματίες
που
ελέγχουν
την
ποιότητα
κάθε
προϊόντος
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Επιλογές
προσαρμογής
Παρέχουμε
εξατομικευμένα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υποστήριξη
πελατών
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
εκπαιδευμένο
προσωπικό
εξυπηρέτησης
πελατών
για
τους
πελάτες
μας
να
λύσουν
όλα
τα
προβλήματά
σας.
Γενικές
ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε.3.Πώς
είναι
η
ποιότητα
των
LED;
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Η
πληρωμή
μπορεί
να
είναι
συναλλαγή
T/T/πληρωμή
πλατφόρμας.
Παρακαλούμε
δώστε
ιδιαίτερη
προσοχή.
Για
να
βεβαιωθείτε
ότι
τα
προϊόντα
λειτουργούν
με
τον
καλύτερο
τρόπο
και
για
να
μειώσετε
τυχόν
λάθη
χρήσης,
παρακαλούμε
να
δώσετε
προσοχή
στις
ακόλουθες
συμβουλές.
1)
Κατά
τη
διάρκεια
της
λειτουργίας,
οι
χρήστες
που
παρέχουν
τα
προϊόντα
UV
LED
πρέπει
να
λαμβάνουν
προφυλάξεις
για
την
πρόληψη
ηλεκτροπληξιών
και
να
είναι
προσεκτικοί
με
τους
κινδύνους
από
τα
σοκ.
2)
Κατά
τη
χρήση
των
προϊόντων,
φροντίστε
να
ελέγχετε
τον
χρόνο
λειτουργίας
και
την
θερμοκρασία.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com Σας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



