| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεία ελαφρύ 2400W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεία ελαφρύ 2400W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεία ελαφρύ 2400W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 2400W |
| Μέγεθος | 432mm*242mm | Φωτεινό μέγεθος | 400mm*200mm |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm | Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Υψηλής θερμοκρασίας χάντρες λαμπτήρων χαλαζία τοποθετημένες σε κάψα φακός |
| Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου | Εγγύηση | 1 Έτος |
Φως θεραπείας UV LED2400Wσύστημα ξήρανσης μελάνης UV με φως UV
Φως θεραπείας UV LED 2400W Περιγραφή του προϊόντος
Το
προϊόν
μπορεί
να
χορηγηθεί
μαζί
με
στρατηγική
ψύξης
με
νερό
ή
ακόμη
και
με
ψύξη
με
αέρα.
Διάφορες
άλλες
διαστάσεις
επεξεργασίας
και
επίσης
το
ρεύμα
μπορεί
να
δημιουργηθεί
σύμφωνα
με
την
απαίτηση
σας,
συμπεριλαμβανομένου
του
μείγματος
Δέκατη
κύμα,
μοναδική
δεκάτη
κύμα,
καθώς
και
διαστάσεις
επεξεργασίας.
Μεγαλύτερη
απόδοση
καθώς
και
μειωμένη
πρόσληψη.
Εφαρμόζεται
σε
διάφορους
τομείς
εκδόσεων,
μπογιά,
καθώς
και
κόλλα.
| Άρθρο | Φως θεραπείας UV LED 2400W |
| Δύναμη | 2400W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Αριθμός λαμπτήρων | 800μ.τ.λ. |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος | 432mm*242mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 400 mm*200 mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
ΕΠ1: Από τι αποτελείται το πλήρες σύστημα στεγνώσεως UV LED;
Α1: Ένα πλήρες σύστημα στεγνώσεως UV LED περιλαμβάνει δύο βασικά μέρη: έναν ελεγκτή στεγνώσεως UV LED
Δουλεύουν μαζί για σταθερή, αποτελεσματική θεραπεία UV, με εύκολη εγκατάσταση.
και καλή συμβατότητα με αυτοματοποιημένες γραμμές παραγωγής
.
Ε2: Μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε το δικό μας υπάρχον PLC και ηλεκτρικό ντουλάπι για το σύστημα στεγνώσεως UV LED;
Α2: Ναι, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε το δικό σας PLC και ηλεκτρικό ντουλάπι.
Επιτρέπει την ομαλή σύνδεση με το υπάρχον σύστημα ελέγχου, και προσφέρουμε σχετικά έγγραφα πρωτοκόλλου για βοήθεια.
Ε: Επιτρέπεται να εκτυπώσουμε το δικό μας λογότυπο στο σύστημα επεξεργασίας UV LED;
Α3: Ναι, είναι διαθέσιμη η εκτύπωση προσαρμοσμένου λογότυπου.
Το δείγμα μας πριν την μαζική παραγωγή, και θα το επεξεργαστούμε αυστηρά όπως επιβεβαιώθηκε.
Ε4: Ποια είναι η επίσημη διαδικασία παραγγελίας για το σύστημα στεγνώσεως UV LED;
Α4: 1. Μοιραστείτε τις απαιτήσεις της αίτησής σας.
34. Ετοιμάζουμε την επίσημη παραγωγή σύμφωνα με την επιβεβαιωμένη παραγγελία.
Ε5: Παρέχετε εγγύηση προϊόντων και υπηρεσίες εγκατάστασης στο χώρο;
Α5: Παρέχουμε διάρκεια ζωής 15000 ωρών και δωρεάν εγγύηση 1 έτους. Πληρωμένη εγκατάσταση επί τόπου
και ανάθεση σε λειτουργία, με κόστος να ποικίλλει ανάλογα με τη χώρα, την περιοχή και τον τύπο συστήματος.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



