| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεία ελαφρύ 600W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεία ελαφρύ 600W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεία ελαφρύ 600W των UV οδηγήσεων | Μέγεθος | 130mm*110mm*60mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 65mm*75mm | Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου | Εγγύηση | 1 Έτος |
Φως σκλήρυνσης UV LED600W σύστημα σκλήρυνσης UV μηχανή σκλήρυνσης UV LED
Φως σκλήρυνσης UV LED 600W Περιγραφή προϊόντος
Το
UV
LED
ψύχεται
με
υδρόψυξη,
γεγονός
που
καθιστά
το
UV
LED
πιο
σταθερό
και
εγγυάται
την
ποιότητα.
Διάφορες
ισχύς,
μεγέθη
και
κυκλώματα
μπορούν
να
προσαρμοστούν
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας,
συμπεριλαμβανομένων
μικτών
μηκών
κύματος.
Είναι
κατάλληλο
για
τη
σκλήρυνση
διαφόρων
βιομηχανιών
εκτύπωσης
UV,
χρωμάτων,
μελανιών
UV,
κόλλων
UV
και
οθονών
αφής.
| Στοιχείο | Φως σκλήρυνσης UV LED 600W |
| Ισχύς | 700w |
| Χρώμα | UV |
| Μάρκα διόδου | DC, LG |
| Τύπος διόδου | τύπου smd 6565/6868 |
| Αριθμός χαντρών λάμπας | 70 τεμ. |
| Γωνία θέασης του φακού | 30, 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος | 130mm*110mm*60mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 65mm*75mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Seoul, Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Υδρόψυξη |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |


Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.



