| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 6188 των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 6188 των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 6188 | Εξουσία | 700W |
| Μέγεθος ενότητας | 61mm*88mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 61mm*71,5mm |
| Δυναμικό | 45.5-52,5V | Ρεύμα | 10-15A |
| Τσιπ LED | LG, Epileds, Σεούλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα UV πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 χρόνια |
| Συνεχή παράλληλη σειρά | 7 Σειρά-10 παράλληλα |
Ηλεκτρονικό φως UV LED 700W 365nm chip UV LED Module UV φώτα ανθεκτικότητας με γυαλί κουάρτζου
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV LED 6188 |
| Δύναμη | 700W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 70 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 61mm*88mm*2,0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 61 mm*71,5 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 45.5-52,5V |
| Τρέχων | 10-15A |
| Υλικό τσιπ | ΣεούλΛΓ."Επιληθήματα" |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, ζωγραφικής, μελάνων υπεριώδους ακτινοβολίας, κολλών υπεριώδους ακτινοβολίας και οθόνων αφής. |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί
να
Επιλέξετε
Εμάς
1)
Ελέγχος
ποιότητας
Η
ομάδα
κατασκευής
μας
βασίζεται
σε
πολύ
εξειδικευμένους
επαγγελματίες
που
ελέγχουν
την
ποιότητα
κάθε
προϊόντος
πριν
από
την
αποστολή.
2)
Επιλογές
προσαρμογής
Παρέχουμε
εξατομικευμένα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
3)
Υποστήριξη
πελατών
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
εκπαιδευμένο
προσωπικό
εξυπηρέτησης
πελατών
για
τους
πελάτες
μας
να
λύσουν
όλα
τα
προβλήματά
σας.
Γενικές ερωτήσεις
Το
Q1.Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
του
υπεριώδους
φωτός;
Α.
Ναι,
η
ένταση
μπορεί
να
ρυθμιστεί
μεταξύ
0-100%.
Έχουμε
σχεδιάσει
διαφορετικά
συστήματα
σκούρωσης
για
διαφορετικά
προϊόντα.
Το
Κ2.Ποια
είναι
η
διάρκεια
ζωής
των
UV
LED;
Α.
Η
διάρκεια
ζωής
του
τσιπ
LED
είναι
20.000
ώρες.
Εάν
δώσετε
προσοχή
στη
συντήρηση
κατά
τη
χρήση,
μπορεί
γενικά
να
χρησιμοποιηθεί
για
2-3
χρόνια.
Τρίτο.Τι
μπορεί
να
προσφέρει
η
Γιουάνμινγκ;
Α.
Τα
προϊόντα
μας
καλύπτουν
ένα
ευρύ
φάσμα.
Φώτα
LED,
φώτα
UV
υψηλής
ισχύος
και
όλες
οι
λύσεις
εφαρμογής
UV
LED.
Το
τετράγωνο.Πώς
μπορώ
να
κάνω
μια
παραγγελία;
Α.
1.
Δώστε
μας
τις
απαιτήσεις
σας.
2Η
εταιρεία
μας
θα
σας
κάνει
μια
προσφορά
και
θα
σας
δώσει
τις
καλύτερες
προτάσεις
μας.
3Η
εταιρεία
μας
θα
εκδώσει
ένα
τιμολόγιο
και
θα
επιβεβαιώσετε
το
τιμολόγιο.
4Κάντε
την
πληρωμή
αφού
επιβεβαιώσετε
το
τιμολόγιο.
5Τα
αγαθά
θα
αποσταλούν
το
συντομότερο
δυνατόν
μετά
την
πληρωμή.
Κου5.Είναι
αληθινές
οι
φωτογραφίες;
Α.Όλες
οι
φωτογραφίες
τραβήχτηκαν
από
την
εταιρεία
μας
και
όλες
οι
φωτογραφίες
είναι
αληθινές.
Το
Κου6.Ποιο
είναι
το
μήκος
κύματος
του
λαμπτήρα
LED
για
θεραπεία
υπεριώδους
ακτινοβολίας;
Α.Το
μήκος
κύματος
του
UV
LED
λαμπτήρα
είναι
συνήθως
365-405nm,
το
μήκος
κύματος
για
το
εκτυπωτή
μελάνι
είναι
395nm,
385/395nm
για
την
εκτυπωτική
μηχανή,
365nm
για
την
UV
κόλλα.
Το
Q7.Τι
μάρκα
LED
τσιπ
χρησιμοποιείς;
Α.Η
μάρκα
των
τσιπ
LED
που
χρησιμοποιούμε
είναι
η
LG,
η
Epileds,
η
Σεούλ.
Το
Q8.Από
τι
είναι
το
φως
και
ο
φακός;
Α.Τα
υλικά
του
λαμπτήρα
είναι
αλουμίνιο,
και
ο
φακός
είναι
χαλαζία.
Πρέπει
να
δίνεται
προσοχή
στη
συγκόλληση
LED
υπεριώδους
ακτινοβολίας
υψηλής
ισχύος:
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3) Βεβαιωθείτε ότι οι παραμέτροι ηλεκτρικής ενέργειας, όπως τάση και ρεύμα, δεν υπερβαίνουν τις ονομαστικές παραμέτρους ηλεκτρικής ενέργειας των προϊόντων.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.



