| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 9510 UV φωτός |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 9510 UV φωτός |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμάχιο | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV Light 9510 | Εξουσία | 110W |
| Μέγεθος ενότητας | 95mm*10mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 83mm*6,5mm |
| Δυναμικό | 71,5-82,5V | Ρεύμα | 1-1.5A |
| Τσιπ LED | Σεούλ, Επιλέντς, LG | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 Έτος |
Μονάδα UV φωτός, μονάδα χάντρας λαμπτήρα υψηλής ισχύος 110W, σύστημα σκλήρυνσης UV LED
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV φωτός 9510 |
| Ισχύς | 110W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 11 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565/6868 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 95mm*10mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 83mm*6.5mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 71.5-82.5V |
| Ρεύμα | 1-1.5A |
| Υλικό τσιπ | Seoul,Epileds,LG |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Συσκευασία UV λαμπτήρα με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφές, μελάνια UV, κόλλες UV και οθόνες αφής. |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές ερωτήσεις
Ε1. Είστε εργοστάσιο;
Α: Ναι! Είμαστε εργοστάσιο στο Σενζέν. Παράγουμε προϊόντα UV LED εδώ και έξι χρόνια.
Ε2. Ποιο είναι το μήκος κύματος του λαμπτήρα UV LED;
Α: Το μήκος κύματος του λαμπτήρα UV LED είναι συνήθως 365-405nm. Το μήκος κύματος για εκτυπωτή inkjet είναι
395nm, 385/395nm για μηχανή εκτύπωσης, 365nm για κόλλα UV.
Ε3. Ποιο είναι το τσιπ LED σας;
Α: Χρησιμοποιούμε Κορέα LG, Seoul, Taiwna Epileds για τη μάρκα τσιπ LED.
Ε4. Ποια είναι τα υλικά του λαμπτήρα και του φακού;
Α: Τα υλικά του λαμπτήρα είναι αλουμίνιο και οι φακοί είναι χαλαζίας.
Ε5. Ποιος είναι ο τρόπος ψύξης;
Α: Οι περισσότεροι UVLED είναι ψύξης νερού. Έχουμε επίσης αρκετούς δημοφιλείς UVLED ψύξης αέρα, περισσότεροι UV LED ψύξης αέρα είναι καθ' οδόν.
Δώστε
ιδιαίτερη
προσοχή
Θερμές
συμβουλές,
για
να
αποδώσουν
τα
προϊόντα
μας
την
καλύτερη
απόδοση
και
να
μειώσουν
τις
αποτυχίες
των
πελατών
κατά
τη
χρήση
των
προϊόντων,
παρακαλούμε
σημειώστε:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλοι
οι
άνθρωποι
που
έρχονται
σε
άμεση
επαφή
με
UVLED
πρέπει
να
λαμβάνουν
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού
και
να
μην
αγγίζουν
απευθείας
τη
δίοδο
εκπομπής
UV
φωτός
με
τα
χέρια
τους.
2)
Κατά
τη
συγκόλληση,
πρέπει
να
δοθεί
προσοχή
στο
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης
και
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Για
συγκόλληση
υψηλής
ισχύος
χρησιμοποιώντας
UV
LED
πρέπει
να
ακολουθούνται
τα
ακόλουθα
σημεία
1)
Η
λειτουργία
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
το
χρονικό
όριο;
2)
Βεβαιωθείτε
ότι
η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
είναι
πάντα
κάτω
από
260°C.
3)
Αποφύγετε
τη
ζημιά
του
φακού
κατά
τη
συγκόλληση.
4)
Βεβαιωθείτε
ότι
το
σύστημα
ψύξης
λειτουργεί
ενεργά,
αποτελεσματικά
και
απορροφά
τη
θερμότητα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.



