| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 142120 UV φωτός |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 142120 UV φωτός |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα φωτός UV 142120 | Εξουσία | 1600W |
| Μέγεθος ενότητας | 142mm*120mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 142mm*107mm |
| Δυναμικό | 71-80V | Ρεύμα | 13-18Α |
| Τσιπ LED | Epileds-LG-Σεούλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα UV πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 60, 120 μοίρες | Εγγύηση | 1 χρόνια |
Μονάδα φωτός UV 1600W Υψηλής ισχύος συμπυκνωμένη πηγή φωτός επιφανείας σκλήρυνσης
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα φωτός UV 142120 |
| Ισχύς | 1600W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 546 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 3535 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Σιλικόνη ή χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60, 120 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 142mm*120mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 142mm*107mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 71-80V |
| Ρεύμα | 13-18A |
| Υλικό τσιπ | Seoul,LG,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα ενθυλάκωσης με φακό χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.0mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφή, μελάνια UV, κόλλες UV και οθόνες αφής. |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1.
Είναι
η
εταιρεία
σας
κατασκευαστής
ή
διανομέας;
A.
Είμαστε
μια
κατασκευαστική
εταιρεία
με
έδρα
το
Σενζέν.
Τα
τελευταία
7
χρόνια
παράγουμε
και
αναπτύσσουμε
προϊόντα
UV
LED.
Ε2.
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
το
προϊόν;
A.
Ναι!
Μπορούμε
να
παράγουμε
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας
ή
τα
τεχνικά
σχέδια.
Ε3.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
A.
Χάντρα
λαμπτήρα
UV
LED·
Μονάδα
UV
LED·
Μονό
φως
UV
LED.
Ε4.
Πώς
ξέρω
ποιο
μήκος
κύματος
είναι
κατάλληλο
για
μένα;
A.
Κανονικά
το
μήκος
κύματος
των
λαμπτήρων
UV
LED
είναι
μεταξύ
365-405nm,
οι
εκτυπωτές
inkjet
χρησιμοποιούν
395nm,
οι εκτυπωτικές μηχανές χρησιμοποιούν 385/395nm, η σκλήρυνση κόλλας UV απαιτεί 365nm.
Ε5.
Ποιες
μέθοδοι
πληρωμής
είναι
αποδεκτές
και
πόσο
καιρό
θα
χρειαστεί
για
να
φτάσει
η
παράδοση;
A.
Έχουμε
πολιτική
παράδοσης
3-10
ημερών
ανάλογα
με
τον
τόπο
αποστολής
και
την
ποσότητα
της
παραγγελίας.
Οι
συναλλαγές
T/T/πληρωμή
πλατφόρμας
είναι
αποδεκτοί
τρόποι
πληρωμής.
Ε6.
Αν
παραγγείλω
σε
μεγάλες
ποσότητες
θα
πάρω
έκπτωση;
A.
Ναι,
θα
σας
παρέχουμε
τιμή
χονδρικής
εάν
παραγγείλετε
χύμα.
Ε7.
Πώς
παραγγέλλω;
A.
Παρακαλούμε
αφήστε
μας
μια
ερώτηση
και
ένας
πωλητής
θα
επικοινωνήσει
μαζί
σας
εντός
24
ωρών
εργάσιμης
ημέρας.
Ε8.
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
UV;
A.
Ναι,
η
ένταση
είναι
ρυθμιζόμενη
0-100%.
Σχεδιάσαμε
διαφορετικό
σύστημα
ρύθμισης
για
διαφορετικά
προϊόντα.
Ε9.
Ποια
είναι
η
διάρκεια
ζωής
του
UV
LED;
A.
Η
διάρκεια
ζωής
του
τσιπ
LED
είναι
20.000
ώρες,
αν
το
φροντίσετε
κατά
τη
χρήση,
συνήθως
μπορεί
να
χρησιμοποιηθεί
2-3
χρόνια.
Ε10.
Τι
μπορεί
να
προσφέρει
η
YuanMing;
A.
Τα
προϊόντα
μας
καλύπτουν
ένα
ευρύ
φάσμα.
Μπορούμε
να
σας
προσφέρουμε,
LED
array
υψηλής
ισχύος
(1-100W),
COB
LED,
EPILEDs,
μονάδες
LED,
λαμπτήρες LED, UV LED σκλήρυνσης υψηλής ισχύος και όλες τις λύσεις εφαρμογής UV LED.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.



