| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 145148 UV φωτός |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 145148 UV φωτός |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα φωτός UV 145148 | Εξουσία | 1500W |
| Μέγεθος ενότητας | 145mm*148mm*2,5mm | Φωτεινό μέγεθος | 129mm*129mm |
| Δυναμικό | 84-98V *4 | Ρεύμα | 4-6A *4 |
| Τσιπ LED | Προαιρετικό (LG/ Epileds/ Seoul) | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60, 120 μοίρες | Εγγύηση | 1-2 χρόνια |
Μονάδα UV φωτός 1500W μονάδα uv led υψηλής ισχύος λαμπτήρας uv led σκλήρυνσης με φακό χαλαζία
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα UV LED 145148 |
| Ισχύς | 1500W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός χαντρών λαμπτήρων | 156 τεμ. |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού διόδου | Χαλαζίας |
| Γωνία θέασης φακού | 60 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 145mm*148mm*2.5mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 129mm*129mm |
| Μήκος κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τάση | 84-98V *4 |
| Ρεύμα | 4-6A *4 |
| Υλικό τσιπ | LG,Seoul,Epileds |
| Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα συσκευασίας φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | Χάλκινο υπόστρωμα 2.5mm |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης UV, βαφή, |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Γιατί να μας επιλέξετε
1) Καλή τιμή
Προσφέρουμε την τιμή απευθείας πώλησης του κατασκευαστή.
2) Διασφάλιση ποιότητας
Έχουμε τη δική μας ομάδα Ε&Α, κάθε προϊόν έχει επαγγελματική δοκιμή πριν από την αποστολή.
3) Προσαρμοσμένη υπηρεσία
Μπορούμε να προσαρμόσουμε προϊόντα σύμφωνα με τις ανάγκες σας.
4) Εξυπηρέτηση μετά την πώληση
Παρέχουμε ανώτερες και έγκαιρες συμβουλές πριν από την πώληση και εξυπηρέτηση μετά την πώληση,
Οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχετικά με το UV LED θα απαντηθούν από έναν επαγγελματία μηχανικό σε 12 ώρες.
Συχνές ερωτήσεις
Ε1.
Είστε
εργοστάσιο;
A:
Ναι!
Είμαστε
εργοστάσιο
στο
Σενζέν.
Παράγουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
11
χρόνια.
Ε2.
Ποια
είναι
τα
κύρια
προϊόντα
σας;
A:
Χάντρες
λαμπτήρων
UV
LED;
Μονάδα
UV
LED;
Μονολαμπτήρας
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε3.
Τι
γίνεται
με
την
ποιότητα
των
LED;
A:
Μην
ανησυχείτε
για
την
ποιότητα.
Η
εταιρεία
μας
είναι
ο
κύριος
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Η
πληρωμή
μπορεί
να
είναι
συναλλαγή
T/T/πληρωμή
πλατφόρμας.
Ε4.
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
ένταση
UV;
A:
Ναι,
η
ένταση
είναι
ρυθμιζόμενη
0-100%.
Σχεδιάσαμε
διαφορετικά.
Ε5.
Πόσες
ημέρες
χρειάζεστε
για
την
προετοιμασία
της
παραγγελίας;
A:
Χρειαζόμαστε
3-7
ημέρες
για
κανονική
παραγγελία,
ο
κύκλος
προσαρμοσμένου
προϊόντος
είναι
15-20
ημέρες.
Ε6.
Ποιο
είναι
το
μήκος
κύματος
του
λαμπτήρα
LED
σκλήρυνσης
UV;
A:
Το
μήκος
κύματος
του
λαμπτήρα
UV
LED
είναι
συνήθως
365-405nm,
το
μήκος
κύματος
για
εκτυπωτή
inkjet
είναι
395nm,
385/395nm
για
μηχανή
εκτύπωσης,
365nm
για
κόλλα
UV.
Ε7.
Ποια
είναι
η
μάρκα
του
τσιπ
LED
που
χρησιμοποιείτε;
A:
Οι
μάρκες
τσιπ
LED
που
χρησιμοποιούμε
είναι
LG,
Epileds,
Seoul.
Ε8.
Ποια
είναι
τα
υλικά
του
λαμπτήρα
και
του
φακού;
A:
Τα
υλικά
του
λαμπτήρα
είναι
αλουμίνιο
και
οι
φακοί
είναι
χαλαζίας.
Θέματα
που
χρειάζονται
προσοχή
Θερμές
συμβουλές,
προκειμένου
τα
προϊόντα
μας
να
αποδώσουν
την
καλύτερη
απόδοση
και
να
μειώσουν
τις
αποτυχίες
των
πελατών
στη
χρήση
των
προϊόντων,
παρακαλώ
σημειώστε:
1)
Κατά
τη
διάρκεια
ολόκληρης
της
διαδικασίας
χρήσης,
όλοι
οι
άνθρωποι
που
έρχονται
σε
άμεση
επαφή
με
UVLED
πρέπει
να
λαμβάνουν
μέτρα
για
την
πρόληψη
και
την
εξάλειψη
του
στατικού
ηλεκτρισμού
και
να
μην
αγγίζουν
απευθείας
τη
δίοδο
εκπομπής
φωτός
UV
με
τα
χέρια
τους.
2)
Κατά
τη
συγκόλληση,
πρέπει
να
δοθεί
προσοχή
στον
χρόνο
και
τη
θερμοκρασία
συγκόλλησης
και
να
διακρίνονται
οι
θετικές
και
αρνητικές
πολικότητες.
3)
Ηλεκτρικές
παράμετροι
όπως
το
ρεύμα
και
η
τάση
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνουν
τις
ονομαστικές
τιμές.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.



