| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5256 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5256 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | UV LED COB Module 5256 | Εξουσία | 300W |
| Μέγεθος ενότητας | 52mm*56mm | Φωτεινό μέγεθος | 25mm*25mm |
| Δυναμικό | 34-38V | Ρεύμα | 5-7A |
| Τσιπ LED | Epileds | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα COB συσκευασίας φακών χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Γωνία προβολή του φακού | 180 μοίρες | Εγγύηση | 1 Έτος |
COB
UV
LED
Module
300W
COB
LED
module
υψηλής
ισχύος
Ενσωματωμένη
μονάδα
Περιγραφή του προϊόντος του UV LED Module COB
| Ονομασία του προϊόντος | COB UV LED μονάδα 5256 |
| Δύναμη | 300W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 100 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | COB smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 180 μοίρες |
| Μέγεθος μονάδας | 52 mm*56 mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 25 mm*25 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 34-38V |
| Τρέχων | 5-7Α |
| Υλικό τσιπ | Επικεφαλίδια |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Πακέτο φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία COB Module |
| Υλικό μονάδας | 1.5mm COB Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γενικές ερωτήσεις
Ερώτηση 1: Τα προϊόντα σας μπορούν να προσαρμοστούν; Ετικέτα, συσκευασία, σχεδιασμός;
Α: Ναι, προσφέρουμε υπηρεσία προσαρμογής σε αυτά.
Ε2: Ποια είναι η μηνιαία παραγωγική σας ικανότητα;
Α: Η παραγωγική ικανότητα του εργοστασίου μας είναι 5.000 σετ συστημάτων υπεριώδους επεξεργασίας σε μήνα.
Ε3: Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Α: Συνήθως MOQ2 μονάδες, αλλά δεχόμαστε επίσηςΈναδείγμα.
Ε4: Μπορώ να έχω ένα δείγμα για έλεγχο ποιότητας;
Α: Ναι, προσφέρουμε δείγμα.
Ε5: Πόσο σύντομα είναι ο χρόνος παράδοσης;
Α: Για παραγγελία δειγμάτων, 3-7 ημέρες.8-16μέρες.
Ε6: Ποια είναι η διάρκεια ζωής των συστημάτων υπεριώδους ανθεκτικότητας;
Α: Τα συστήματα ανθεκτικότητας UV μας μπορούν να λειτουργήσουν τουλάχιστον 3 χρόνια, οι λαμπτήρες αυτοί πρέπει να αντικαθίστανται τακτικά.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



