| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 116116 UV φωτός |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 116116 UV φωτός |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Μονάδα φωτός UV 116116 | Εξουσία | 360W |
| Μέγεθος ενότητας | 116,5mm*116,5mm*2,0mm | Φωτεινό μέγεθος | 104mm*104mm |
| Δυναμικό | 78-90V | Ρεύμα | 3-4.5A |
| Τσιπ LED | LG/Epileds/Σεόλ | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Μονάδα πακέτου φακού υψηλής θερμοκρασίας χαλαζία |
| Γωνία προβολή του φακού | 60 μοίρες | Εγγύηση | 1 Έτος |
UV Light Module 360W UV υψηλής ισχύος chip led 4 chip uv 10w λαμπτήρες μαργαριτάρια γυαλί κουάρτς
| Ονομασία του προϊόντος | Μονάδα UV φωτός 116116 |
| Δύναμη | 360W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 36 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | 6565 smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος μονάδας | 116.5mm*116.5mm*2.0mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 104 mm*104 mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 79-90V |
| Τρέχων | 4-4.5Α |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Μονάδα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας από χαλαζία |
| Υλικό μονάδας | 20,0 mm Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γιατί
να
Επιλέξετε
Εμάς
1)
Καλή
τιμή
Προσφέρουμε
την
τιμή
απευθείας
πώλησης
του
κατασκευαστή.
2)
Διασφάλιση
ποιότητας
Έχουμε
τη
δική
μας
ομάδα
έρευνας
και
ανάπτυξης,
κάθε
προϊόν
έχει
μια
επαγγελματική
δοκιμή
πριν
από
την
αποστολή.
3)
Προσαρμοσμένη
υπηρεσία
Μπορούμε
να
προσαρμόσουμε
τα
προϊόντα
σύμφωνα
με
τις
ανάγκες
σας.
4)
Υπηρεσία
μετά
την
πώληση
Παρέχουμε
ανώτερη
και
έγκαιρη
συμβουλή
πριν
από
την
πώληση
και
υπηρεσία
μετά
την
πώληση,
Οποιεσδήποτε
ερωτήσεις
σχετικά
με
το
UV
LED
θα
απαντηθούν
από
έναν
επαγγελματία
μηχανικό
σε
12
ώρες.
Γενικές ερωτήσεις
Είστε
εργοστάσιο;
Α:
Ναι!
Είμαστε
από
ένα
εργοστάσιο
στο
Shenzhen
της
Κίνας.
Παρασκευάζουμε
προϊόντα
UV
LED
εδώ
και
επτά
χρόνια.
Ε2.
Ποιο
είναι
το
κύριο
προϊόν
σας;
Α:
Δισκία
λαμπτήρων
UV
LED,
μονάδα
UV
LED,
ενιαία
λάμπα
UV
LED
και
εξοπλισμός
UV.
Ε3.Πώς
επεξεργάζομαι
την
παραγγελία;
Α:
1.
Ενημερώστε
μας
τις
απαιτήσεις
σας.
2Παραθέτουμε
και
παρέχουμε
τις
προτάσεις
μας.
3-
Θα
κάνουμε
PI
αφού
επιβεβαιώσετε
την
προσφορά.
4Κάνε
την
πληρωμή
αφού
επιβεβαιώσεις
τις
λεπτομέρειες.
5Θα
κανονίσουμε
την
αποστολή
το
συντομότερο
δυνατόν.
Ε.Π.
Πώς
είναι
η
ποιότητα
του
LED;
Α:
Παρακαλώ
μην
ανησυχείτε
για
την
ποιότητα.
Η
εταιρεία
μας
είναι
ένας
σημαντικός
κατασκευαστής
LED
στην
Κίνα.
Έχουμε
μια
επαγγελματική
ομάδα,
που
ασχολείται
με
UV
LED
για
7
χρόνια.
Η
μέθοδος
πληρωμής
μπορεί
να
είναι
συναλλαγή
T/T/
πληρωμή
από
πλατφόρμα.
Ε.
Μπορεί
να
ρυθμιστεί
η
φωτεινότητα
του
λαμπτήρα
υπεριώδους
ακτινοβολίας;
Α:
Ναι,
η
φωτεινότητα
μπορεί
να
ρυθμιστεί
μεταξύ
0-100%.
Ε.
Ποια
είναι
η
ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας;
Α:
Η
ελάχιστη
ποσότητα
παραγγελίας
μας
είναι
10
μονάδες.
Αν
χρειαστείτε,
μπορούμε
να
κάνουμε
OEM
/
ODM.
ΕΠ7:
Πόσες
ημέρες
χρειάζεται
για
να
προετοιμαστεί
η
παραγγελία;
Α:
Η
κανονική
παραγγελία
διαρκεί
3-7
ημέρες,
ο
προσαρμοσμένος
κύκλος
προϊόντος
είναι
15-20
ημέρες.
Θέματα που απαιτούν προσοχή
1)
Ο
χρόνος
συγκόλλησης
δεν
πρέπει
να
υπερβαίνει
τις
3
ώρες.
2)
Η
θερμοκρασία
συγκόλλησης
πρέπει
να
είναι
μικρότερη
των
260
βαθμών
Κελσίου.
3)
Η
συγκόλληση
ανά
ροή
επιτρέπεται
μόνο
μία
φορά.
4)
Κατά
τη
συγκόλληση,
διακρίνετε
τη
θετική
και
την
αρνητική
πολικότητα
και
αποφύγετε
τον
φακό
για
να
αποφευχθεί
η
βλάβη
του
φακού.
5)
Κάντε
καλή
δουλειά
με
τα
μέτρα
διάσπασης
θερμότητας,
ειδικά
με
τα
υψηλής
ισχύος
UVLED,
στο
μέτρο
του
δυνατού
για
να
εξασφαλιστεί
επαρκής
έκταση
του
ψυγείου.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.



