| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Λαμπτήρας των UV οδηγήσεων για τη μηχανή εκτύπωσης 700W |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Λαμπτήρας των UV οδηγήσεων για τη μηχανή εκτύπωσης 700W |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Λαμπτήρας UV LED για μηχανή εκτύπωσης 700W | Μέγεθος | 130mm*110mm*60mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 65mm*75mm | Σχήμα ψύξης | Υδροψύξη |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 | Διαδικασία ενθυλάκωσης | Πακέτο φακού χαλαζία υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό κελύφους | Προφίλ αλουμινίου | Εγγύηση | 1 Έτος |
Φώτα UV LED για εκτυπωτική μηχανή 700W UV σύστημα θεραπείας LED υψηλής ισχύος UV LED
Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 700WΠεριγραφή του προϊόντος
ΗΦώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 700Wψύχεται με ψύξη με νερό,
που
καθιστά
το
UV
LED
πιο
σταθερό
και
εγγυάται
την
ποιότητα.
Διαφορετικές
δυνάμεις,
μεγέθη
και
κυκλώματα
μπορούν
να
προσαρμοστούν
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας,
συμπεριλαμβανομένων
των
μικτών
μήκων
κύματος.
Είναι
κατάλληλο
για
την
κάλυψη
διαφόρων
βιομηχανιών
εκτύπωσης
υπεριώδους
ακτινοβολίας,
χρωμάτων,
μελάνων
υπεριώδους
ακτινοβολίας,
κολλών
υπεριώδους
ακτινοβολίας
και
οθονών
αφής.
| Άρθρο | Φώτα UV LED για μηχανή εκτύπωσης 700W |
| Δύναμη | 700w |
| Χρώμα | UV |
| Ετικέτα διόδου | DC, LG |
| Τύπος διόδου | Τύπος 6565/6868 smd |
| Αριθμός λαμπτήρων | 70μ.τ.λ. |
| Γωνία θέασης του φακού | 60 βαθμοί |
| Μέγεθος | 130mm*110mm*60mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 65 mm*75 mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ, Επιλέντς |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |


Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.



