| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Αριθμός μοντέλου | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1500W των UV οδηγήσεων |
| Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ |
| Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Αριθμός μοντέλου | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1500W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Χώρος καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | Να διαπραγματευτούμε. | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ | Ικανότητα εφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 εργάσιμες ημέρες | Πληροφορίες συσκευασίας | Καρτόνι |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1500W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 1500W |
| Σχήμα ψύξης | Αερόψυκτος | Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Φωτεινό μέγεθος | 520*25MM | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
Προδιαγραφές λαμπτήρα σκλήρυνσης UV LED 1500W
| Στοιχείο | Λαμπτήρας σκλήρυνσης UV LED 1500W για εκτύπωση |
| Ισχύς | 1500W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | Τύπος 3535 smd |
| Μέγεθος | 550mm*103mm*112mm |
| Μέγεθος φωτεινής επιφάνειας | 520mm*25mm |
| Υλικό τσιπ | LG, Seoul, Epileds |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σύστημα ψύξης | Ψύξη αέρα |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοτικό |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 15000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Σενζέν, Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Τα συστήματα σκλήρυνσης UV LED μας χρησιμοποιούνται ευρέως στη βιομηχανία γυαλιού, στη βιομηχανία διακόσμησης, στη βιομηχανία δομικών υλικών,
στη βιομηχανία επίπλων, κ.λπ.
Είναι κατάλληλο για μάρκες εκτυπωτών inkjet όπως Konika, Xaar, Ricoh, και διάφορους εκτυπωτές
συμπεριλαμβανομένων εκτυπωτών επίπεδης επιφάνειας, εκτυπωτών roll to roll, εκτυπωτών μεγάλου πλάτους, inkjet, ψηφιακών εκτυπωτών, περιστροφικών πιεστηρίων κ.λπ.
Συχνές Ερωτήσεις
Ε1. Τι περιλαμβάνει ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED;
Α1: Ολόκληρο το σύστημα σκλήρυνσης UV LED περιλαμβάνει τον ελεγκτή σκλήρυνσης UV LED και την κεφαλή λαμπτήρα UV LED.
Ε2.
Μπορώ
να
χρησιμοποιήσω
το
δικό
μου
PLC
και
ηλεκτρικό
ντουλάπι;
Α2:
Ναι,
φυσικά.
Ο
οδηγός
UV
LED
μας
παρέχει
επικοινωνία
RS485.
Ε3.Πώς
να
προχωρήσω
σε
μια
παραγγελία
για
σύστημα
σκλήρυνσης
UV
LED;
Α3: Πρώτα ενημερώστε μας για τις απαιτήσεις ή την εφαρμογή σας. Δεύτερον, αναφέρουμε τιμές σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας ή τις προτάσεις μας.
Τρίτον,
ο
πελάτης
επιβεβαιώνει
τα
δείγματα
και
καταθέτει
προκαταβολή
για
επίσημη
παραγγελία.
Τέταρτον,
κανονίζουμε
την
παραγωγή.
Ε4.
Είναι
εντάξει
να
εκτυπώσω
το
λογότυπό
μου
στο
σύστημα
σκλήρυνσης
UV
LED;
Α4:
Ναι.
Παρακαλούμε
ενημερώστε
μας
επίσημα
πριν
από
την
παραγωγή
μας
και
επιβεβαιώστε
πρώτα
το
σχέδιο
με
βάση
το
δείγμα
μας.
Ε5.Προσφέρετε
εγγύηση
και
υπηρεσία
εγκατάστασης
για
τα
προϊόντα;
Α5:
Ναι,
προσφέρουμε
υπηρεσία
15000
ωρών
και
1
έτος
δωρεάν
εγγύηση.
Η
υπηρεσία
εγκατάστασης
μπορεί
να
παρασχεθεί
αλλά
πρέπει
να
πληρωθεί
σύμφωνα με τη διαφορετική χώρα και το διαφορετικό σύστημα.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.com , Σας ευχαριστούμε για την προσοχή σας.



