| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1200W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1200W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 1200W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 1200W |
| Σχήμα ψύξης | για Water-cooled | Μήκος κύματος | 365NM, 380nm, 400NM, 420nm, 395nm |
| Μέγεθος προϊόντος | 320*64*17MM | Led Ποσ | 400 leds |
| Τύπος LED | Τσιπ 3535 UV οδηγήσεων | Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
Περιγραφή
προϊόντος
λάμπας
σκλήρυνσης
UV
LED
| Στοιχείο | Λάμπα σκλήρυνσης UV LED 1200W |
| Ισχύς | 1200W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | Τύπος 3535 smd |
| Μέγεθος | 320*64*17MM |
| Υλικό τσιπ | LG, Seoul |
| Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Υδρόψυξη |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, βαφής και κόλλας. |
| προαιρετικό | Μονή λάμπα, λάμπα + τροφοδοτικό, λάμπα + τροφοδοτικό + δεξαμενή νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρες) | 20000 ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τόπος προέλευσης | Shenzhen, Guangdong, Κίνα |
Τα πλεονεκτήματά μας

Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας παρέχουμε την καλύτερη λύση.



