| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 10-15 Work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2000W των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2000W των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | Διαπραγματευτείτε | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 10000 |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Θεραπεύοντας λαμπτήρας 2000W των UV οδηγήσεων | Εξουσία | 2000W |
| Σχήμα ψύξης | για Water-cooled | Μήκος κύματος | 365nm, 385nm, 395nm, 405nm |
| Τύπος διόδου | τύπος 3535 smd | Φωτεινό μέγεθος | 300*100mm |
Περιγραφή
του
προϊόντος
| Άρθρο | Φώτα διατηρήσεως ακτινοβολίας UV LED 2000W |
| Δύναμη | 2000W |
| Χρώμα | UV |
| Τύπος διόδου | 3535 SMD τύπου |
| Μέγεθος | 322*135*40MM |
| Φωτεινό μέγεθος | 300*100MM |
| Υλικό τσιπ | LG, Σεούλ. |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Σχέδιο ψύξης | Ψύξη με νερό |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης, ζωγραφικής και κόλλας. |
| Προαιρετικό | Μοναδικός λαμπτήρας, λαμπτήρας + τροφοδοσία, λαμπτήρας + τροφοδοσία + ψυγείο νερού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000ώρες |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |



Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.



