| Τιμή | Negotiate |
| MOQ | Negotiate |
| Ωρα παράδοσης | 7-10 work days |
| Μάρκα | YM |
| Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate |
| Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5256-2 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Brand Name | YM | Πρότυπος αριθμός | Ενότητα 5256-2 ΣΠΑΔΊΚΩΝ των UV οδηγήσεων |
| Certification | High-tech Enterprise Certificate | Θέση προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 2 τεμ | Price | Negotiate |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100000 |
| Χρόνος παράδοσης | 7-10 ημέρες εργασίας | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Χαρτοκιβώτιο |
| Όνομα προϊόντος | Ενότητα 5256-2 των UV οδηγήσεων ΣΠΑΔΙΚΩΝ | Εξουσία | 180 W |
| Μέγεθος ενότητας | 56*52MM | Φωτεινό μέγεθος | 25mm*25mm |
| Δυναμικό | 34-38V | Ρεύμα | 3-4.2A |
180W COB UV LED Μοντέλο COB Ενσωματωμένη Μοντέλος UV λάμπα στεγνώσεως κόλλας 365nm 395nm
Περιγραφή του προϊόντος του UV LED Module COB
| Ονομασία του προϊόντος | COB UV LED μονάδα 5256-2 |
| Δύναμη | 180W |
| Χρώμα | UV |
| Αριθμός λαμπτήρων | 60 τεμάχια |
| Τύπος διόδου | COB smd |
| Υλικό φακού από διόδη | Κουάρτς |
| Γωνία θέασης του φακού | 180 επίπεδο |
| Μέγεθος μονάδας | 56*52mm |
| Φωτεινό μέγεθος | 25*25mm |
| Διάστημα κύματος | 365nm,385nm,395nm,405nm |
| Τετάρτη | 34-38V |
| Τρέχων | 3-4.2Α |
| Υλικό τσιπ | Επικεφαλίδια |
| Διαδικασία ενσωμάτωσης | Φώτα συσκευασίας φακών υψηλής θερμοκρασίας |
| Υλικό μονάδας | COB Υπόστρωμα χαλκού |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | 20000 |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Εφαρμογή | Εφαρμόζεται σε διάφορες βιομηχανίες εκτύπωσης υπεριώδους ακτινοβολίας, βαφής, |
| Χώρος καταγωγής | Σενζέν, Κουάνγκτονγκ, Κίνα |
Γενικές ερωτήσεις
Ε:
Μπορείτε
να
δεχτείτε
την
παραγγελία
δείγματος;
Ναι,
μπορούμε.
Καλωσορίζουμε
παραγγελία
δείγματος
για
να
δοκιμάσουμε
και
να
ελέγξουμε
την
ποιότητα.
Ε2:
Μπορώ
να
βάλω
το
λογότυπό
μου;
Το
λογότυπο
μπορεί
να
γίνει
σύμφωνα
με
τις
απαιτήσεις
σας
μόλις
φτάσετε
στο
MOQ
μας.
Ε3:
Ποια
είναι
η
συσκευασία
σας;
Έχουμε
ένα
κουτί
με
χρώματα
και
ένα
κουτί
με
κάρτον.
Ε4:
Ποιος
είναι
ο
χρόνος
προετοιμασίας;
3-7
ημέρες
για
τις
παραγγελίες
δειγμάτων
σε
απόθεμα.
25-30
ημέρες
για
μαζική
παραγωγή.
Ε5:
Ποιοι
είναι
οι
όροι
προσφοράς
σας;
FOB,
CIF,
CFR,
EXW
είναι
διαθέσιμα.
ΑΕφαρμογή ofΜονάδα UV LED
Οι ενότητες UV LED χρησιμοποιούνται κυρίως για την επεξεργασία της εκτύπωσης, την αναγνώριση κατά της παραποίησης, τον καθαρισμό (νερό, αέρας κλπ.), την αποθήκευση δεδομένων υπολογιστών και τον εκτυπωτή UV.Με την ανάπτυξη της τεχνολογίαςΟι υπεριώδεις LED έχουν ευρείες προοπτικές αγοράς.
Εάν έχετε άλλες ανάγκες, επικοινωνήστε μαζί μας για να σας προσφέρουμε την καλύτερη λύση.
Umi@ymleduv.comΣας ευχαριστώ για την προσοχή σας.



