| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working days |
| Μάρκα | toupack |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-V420 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | toupack | Πρότυπος αριθμός | Ty-V420 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Τύπος μάρκετινγκ | Νέο προϊόν 2020 |
| Τμήματα πυρήνων | PLC | Εφαρμογή | Τρόφιμα |
| Οδηγημένος τύπος | Ηλεκτρικός | Ηλεκτρική τάση: 220V δύναμη | 2kw |
αυτόματο σύστημα συσκευασίας σακούλας σε σακούλα για σνακς αναψυχής
ΤΕΧΝΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ:
* Οθόνη αφής Wenview, εύκολη στη χρήση.
* Σύστημα ελέγχου PLC, η λειτουργία είναι πιο σταθερή, οι παράμετροι μπορούν να ρυθμιστούν χωρίς να σταματήσει το μηχάνημα.
* 10 προγράμματα μπορούν να αποθηκευτούν, η αλλαγή προϊόντος είναι εύκολη.
* Σερβοκινητήρας τραβήγματος φιλμ που εξασφαλίζει ακριβή θέση.
* Ανεξάρτητο σύστημα ελέγχου θερμοκρασίας, με ακρίβεια εντός 1 °C.
* Ανεξάρτητος έλεγχος οριζόντιας και κάθετης θερμοκρασίας, κατάλληλο για διάφορα μείγματα φιλμ, φιλμ PE κ.λπ.
* Διαφοροποίηση τύπου συσκευασίας, σφράγιση μαξιλαριού, όρθιο τύπου, διάτρηση συνδεδεμένων σακουλών κ.λπ.
* Κατασκευή σακούλας, σφράγιση, συσκευασία, εκτύπωση ημερομηνίας σε μία λειτουργία.
* Καθαρό και αθόρυβο περιβάλλον εργασίας.
ΕΦΑΡΜΟΓΗ:
Κατάλληλο για συσκευασία διαφόρων κοκκωδών, λωρίδων, φέτων προϊόντων εντός 1200ml.
Προδιαγραφές:
| Λειτουργία: | TY-V420 |
| Μήκος σακούλας: | 60-300mm(L) |
| Πλάτος σακούλας: | 60-200mm(W) |
| Μέγιστο πλάτος ρολού φιλμ: | 420 mm |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 5-60 σακούλες/λεπτό |
| Εύρος: | 150-1200ml |
| Κατανάλωση αέρα: | 0,65 mpa |
| Κατανάλωση αερίου: | 0,3 CBM/min |
| Απαίτηση ισχύος: | AC220V/2.2KW/50Hz |
| Διαστάσεις: | 1080(L)*1300(W)*1400(H)mm |
| Καθαρό βάρος: |
500kg |
Λεπτομέρειες μηχανήματος:
Υλικό:



