| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | 420 VFFS |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | 420 VFFS |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Τύπος | Συσκευάζοντας γραμμή | Υλικό συσκευασίας | πλαστικό |
| Οδηγημένος τύπος | ηλεκτρικός | Διάσταση (L*W*H) | L1340*W1580*H1950mm |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Τύπος μάρκετινγκ | Συνηθισμένο προϊόν |
| Τμήματα πυρήνων | PLC |
420 Κάθετο Πλήρως Αυτόματο Σύστημα Ζύγισης και Συσκευασίας για Αποξηραμένο Tofu
4. Προδιαγραφές
| Είδη | Περιεχόμενο |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 5-50 σακούλες / λεπτό |
| Μέγεθος σακούλας | (Π)115-350mm (Μ)100-470mm |
| Λειτουργία κατασκευής σακούλας | Μαξιλαροειδής σακούλα, Σακούλα με γωνίες, Σακούλα διάτρησης, Σακούλα κενού |
| Το μέγιστο πλάτος του φιλμ συσκευασίας | 720mm |
| Πάχος φιλμ | 0.04-0.09mm |
| Κατανάλωση αέρα | 0.25m3/Min 0.8Pa |
| Κύρια ισχύς/τάση | 4KW/220V 50-60Hz |
| Διαστάσεις | Μ1340×Π1580×Υ1950mm |
| Το βάρος του μηχανήματος | 800kg |
5. Λεπτομέρειες:



