| Τιμή | negotiatable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 45-60working days (negotiatable ) |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | TY-μηχανή |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση, σκάφος θαλασσίως. |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολο/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-μηχανή |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | negotiatable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 30 σύνολο/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 45-60working ημέρες (negotiatable) | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση, σκάφος θαλασσίως. |
| Πλαίσιο μηχανών | Ανοξείδωτο | Επιφάνεια επαφών | SUS316 |
| Βάρος στόχων για κάθε τσάντα | 50g-1000g | Ταχύτητα συσκευασίας | 20-35bag/min |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Δύναμη | 1 ή 3 π, 220v/380v/0.75kw/1.5kw (ανά αίτημά σας) |
Λύση συσκευασίας και ζύγισης απορρυπαντικού πλυντηρίου ρούχων
Η λύση για τη ζύγιση και τη συσκευασία χημικών προϊόντων.
Με αυτό το σύστημα συσκευασίας, μπορείτε να εξοικονομήσετε τουλάχιστον 70% του κόστους εργατικού δυναμικού, χρειάζονται μόνο 1~2 χειριστές για τη λειτουργία του μηχανήματος, με βάση τα σχόλια των αγοραστών, μπορείτε να ανακτήσετε το κόστος επένδυσης του μηχανήματος σε 3~4 μήνες και μπορούμε να σας διαβεβαιώσουμε ότι το μηχάνημά σας δεν θα έχει κανένα πρόβλημα στους 12 μήνες. Έχουμε επίσης το ρολό φιλμ και άλλα υλικά συσκευασίας που σας προτείνουμε. Αγοράζοντας το μηχάνημα από εμάς, μπορούμε να φροντίσουμε τα υλικά συσκευασίας που χρειάζεστε, όπως ο σχεδιασμός, το σχέδιο, οτιδήποτε άλλο.
Η TOUPACK παρέχει πάντα την καλύτερη εξυπηρέτηση και ειλικρίνεια στους πελάτες μας!
TOUPACK business Whatsapp: +86 13148511772
πλήρες βίντεο λειτουργίας του μηχανήματος, παρακαλώ ελέγξτε τον παρακάτω σύνδεσμο Youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=FQixlG3vUis
| Μοντέλο | TY-machine |
| Μέγιστο ζύγισμα (ένας κάδος) | 50g - 1.000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα ζύγισης | 0.5g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 40 WPM |
| Όγκος κάδου | 1.6.0L/3.0L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7” |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | Εξαρτάται από την πραγματική λίστα συσκευασίας |
| Βάρος συσκευασίας | Εξαρτάται από την πραγματική λίστα συσκευασίας |