| Τιμή | negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-mx8-1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα κλουβιά |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-mx8-1 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα κλουβιά |
| Μέτρηση της ενιαίας χοάνης | 300g | Ταχύτητα ζυγίσματος | 120 p/min |
| Σύστημα ελέγχου | MCU | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V ±10% @50HZ/60HZ, 1.6KW |
| Όγκος της ενιαίας χοάνης | 0.5L/ 1.2L |
Γραμμικός ζυγιστής υψηλής ταχύτητας 8 χοανών 0.5L 1.2L για μικροσκοπικό υλικό πλέγματος όπως αλάτι ζάχαρη
Οκτώ Κεφαλές 0.5L/ 1.2L γραμμική μηχανή ζύγισης υψηλής ταχύτητας για σκόνη
Εφαρμογές:
•
κοκκώδη
•
σκόνη
•
ζάχαρη,
ρύζι,
αλάτι
•
κρέας
•
καρυκεύματα
•
σπόροι
Κύρια λειτουργία & Χαρακτηριστικά:
1. Διαμορφωμένο με έγχρωμη οθόνη αφής 7”, επιτρέποντας επιλογή πολλαπλών γλωσσών και αναβάθμιση λογισμικού μέσω USB
2. Διαθέσιμο για δομή SUS304 ή 316
3. Σχεδιασμός IP65 για σκόνη και αδιάβροχο
4. Δυνατότητα προκαθορισμού 99 παραμέτρων προϊόντων για την κάλυψη ενός ευρέος φάσματος αναγκών των πελατών
5. Αυτόματη ρύθμιση πλάτους για πιο βολική λειτουργία
6. Ειδικός σχεδιασμός που βοηθά στην εξάλειψη των διαρροών
7. Επίτευξη ανάμειξης ζύγισης και συσκευασίας για δύο είδη προϊόντων
8. Οδηγείται από κινητήρες βημάτων για να κάνει τη χοάνη να λειτουργεί πιο γρήγορα και πιο σταθερά
9. Αρθρωτό σύστημα ελέγχου για εύκολη συντήρηση και χαμηλό κόστος.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-MX1-2 |
| Μέγιστο ζύγισμα (μία χοάνη) | 5000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα ζύγισης | 15 p/min |
| Όγκος χοάνης | 8L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ |
| Παροχή ρεύματος | AC220V/110V ±10% @50Hz/60Hz, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.000(Μ) × 600(Π) × 985(Υ) mm |
| Μεικτό βάρος | 110kg |