| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-35 working days |
| Μάρκα | TOUPACk |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Certification | CE / ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ανελκυστήρας κάδων τύπων Ζ/multihead weigher |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | TOUPACk | Πρότυπος αριθμός | Ανελκυστήρας κάδων τύπων Ζ/multihead weigher |
| Certification | CE / ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-35 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | Χάλυβας SUS 304/316/άνθρακας | Λύση | Αυτόματη λύση ζυγίσματος και συσκευασίας με επικεφαλής weigher 10, τον ανελκυστήρα μορφής Ζ και τις |
| Όρος | Νέος | Τύπος | Πλήρως αυτόματος για το ρόλο αυγών |
| Λειτουργία | Πολυσύνθετος | Σύστημα ελέγχου | Αβ/PLC ή MCU Siemens |
SUS 304 Προσαρμοσμένη Μηχανή Αυτόματης Πλήρωσης Σακούλας 50 Σακούλες / Λεπτό
Λύση Αυτόματης Ζύγισης και Συσκευασίας, συμπεριλαμβανομένου ενός ζυγιστή 10 κεφαλών, ενός ανελκυστήρα τύπου Z 1.8L Buckrt και μιας μηχανής συσκευασίας VFFS
Εφαρμογή:
Είναι κατάλληλο για αυτόματη συσκευασία οποιωνδήποτε χαλαρών, μη κολλητικών, κοκκωδών υλικών της βιομηχανίας τροφίμων. Όπως φουσκωτά τρόφιμα, τηγανητά τρόφιμα, φέτες γαρίδας, πατατάκια, εύθραυστα τρόφιμα μεγάλων σακουλών για σνακ.
Προδιαγραφές:
| Ζυγιστής 10 Κεφαλών Πολλαπλών Κεφαλών | |
| Μέγιστο ζύγισμα (μία χοάνη) | 5-200g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.8L/0.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | 7’’ / 10’’ έγχρωμη οθόνη αφής |
| Παροχή ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1.5KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1,370(L)*1,060(W)*1,105(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 220kg |
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Μεταφορέας τύπου Z | |
| Υλικό σώματος | ανθρακούχο χάλυβα / SUS304 |
| Όγκος χοάνης | 1.0L / 1.8L / 3.6L |
| Επιφάνεια χοάνης | κοίλη / απλή |
| Παροχή ρεύματος | μονοφασικό / τριφασικό 220V/380V 50HZ/60HZ, 0.4KW/0.75KW/1.5KW/2.2KW |
| Ικανότητα μεταφοράς | 2.5m³/h / 4m³/h / 8m³/h |
| Διάσταση μηχανής (mm) | σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Δονητικός τροφοδότης | αποσπασμένος / ανεξάρτητος δονητικός τροφοδότης |
| Όγκος τροφοδότη | 70L / 100L / 150L / 200L |
| Χοάνη εκκένωσης | μονή / διπλή / πολλαπλή |
Επιτυχημένη περίπτωση:



