| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongsahn Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Σύστημα Solution2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Σύστημα Solution2 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongsahn Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T, D/A, D/P, Western Union, MoneyGram | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Εφαρμογή | Στα μακριά προϊόντα λουρίδων | Όνομα | Αυτοματοποιημένο πρόχειρο φαγητό σύστημα συσκευασίας |
| Χρήση | ο πάγος σκάει, λουκάνικο ζαμπόν | Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Χαμηλή επένδυση και υψηλή επιστροφή |
| Υλικό | SUS 304 | Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V |
Λύση ζύγισης και συσκευασίας SUS 304 για μακρόστενα μπισκότα, παγωτά, ζαμπόν, λουκάνικα και μακρόστενα προϊόντα σε σχήμα ράβδου
Εφαρμογές:
Το σύστημα είναι κατάλληλο για ποσοτική ζύγιση και συσκευασία τροφίμων όπως μακρόστενα μπισκότα, παγωτά, ζαμπόν, λουκάνικα κ.λπ. και μακρόστενα προϊόντα σε σχήμα ράβδου στη χημική και βιομηχανία υλικού.
Κύρια λειτουργία & Χαρακτηριστικά:
1. Το κύριο περιστροφικό δοχείο δόνησης εξασφαλίζει ομοιόμορφη κατανομή του προϊόντος σε γραμμικά δοχεία δόνησης σε σχήμα V, με τη σωστή σειρά.
2. Οι κωνικές χοάνες τροφοδοσίας και ζύγισης επιτρέπουν στο προϊόν να πέφτει κάθετα χωρίς κανένα μπλοκάρισμα.
3. Ανεξάρτητος σχεδιασμός σωλήνα εκκένωσης για αποθήκευση προϊόντων. Δονητική συσκευή τροφοδοσίας για αποφυγή μπλοκαρίσματος ή οριζόντιας τοποθέτησης του προϊόντος, εξασφαλίζοντας την κάθετη και ομοιόμορφη πτώση του προϊόντος στη μηχανή συσκευασίας.
4. Χαμηλή επένδυση και υψηλή απόδοση. Υψηλή ταχύτητα και απόδοση.
5. Εισαγόμενο σύστημα ελέγχου PLC με διεπαφή ανθρώπου-μηχανής και εύχρηστη οθόνη αφής, μεγιστοποιώντας την αξιοπιστία και την ευφυΐα της μηχανής.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M14-3;TY-A-P14-3 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 100-5000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα ζύγισης | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60 WPM |
| Όγκος χοάνης | 5.0L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | 7’’ / 10’’ έγχρωμη οθόνη αφής |
| Παροχή ρεύματος | AC220V/110V ±10% 50HZ/60HZ, 2KW |
| Διαστάσεις συσκευασίας |
Μηχανή:
1.530(Μ)*1.530(Π)*1.658(Υ)mm Ανταλλακτικά: 1.480(Μ)*1.100(Π)*1.238(Υ)mm |
| Βάρος συσκευασίας |
Μηχανή:
600kg |
Λεπτομέρειες:



