| Τιμή | negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m/p14-3 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα κλουβιά |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m/p14-3 |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα κλουβιά |
| Μέγιστη ταχύτητα ζυγίσματος | 60 p/m | Όγκος της ενιαίας χοάνης | 5L |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V ±10% @50HZ/60HZ, 1.5KW | Σύστημα ελέγχου | MCU ή PLC |
Ζυγιστική μηχανή συνδυασμού πολλαπλών κεφαλών PLC/MCU Driven SUS 304 για χύδην προϊόντα
Έξυπνη ζυγιστική μηχανή συνδυασμού πολλαπλών κεφαλών PLC/MCU Driven για ογκώδη προϊόντα
Προδιαγραφές ζυγιστικής μηχανής συνδυασμού 14 κεφαλών:
| Μοντέλο | TY-A-M/P14-3 |
| Μέγιστη μέτρηση (ανά χοάνη) | 100-5000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστη κλίμακα | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60 WPM |
| Όγκος μονής χοάνης | 5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7’’ / 10’’ |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% @50Hz/60Hz, 1.5KW |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1.480(Μ)*1.100(Π)*1.238(Υ) mm |
| Μεικτό βάρος | 330kg |
Χαρακτηριστικά:
1.
Τέλεια
λύση
για
ελαφριά
αλλά
ογκώδη
υλικά
όπως
λαχανικά,
σαλάτες,
φρούτα
κ.λπ.
2.
Εύκολο
στη
χρήση,
με
αρθρωτό
σχεδιασμό
και
διαισθητική
οθόνη
αφής
3.
Διαθέσιμο
για
υιοθέτηση
συστήματος
MCU
ή
συστήματος
PLC
4.
Δομή
SUS
304/
ανοξείδωτο
ατσάλι
316
5.
Εύκολη
φόρτωση
ή
εκφόρτωση
της
χοάνης
με
ανθρωποκεντρικό
σχεδιασμό
Εφαρμογή:
