| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 -20 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Brand Name | TOUPACK | Certification | CE |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month | Χρόνος παράδοσης | 3 -20 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood | Υλικό σώματος: | SUS304, χυτοσίδηρος |
| Δόνηση παν OD: | 350mm ή ανά απαίτηση του πελάτη | Παν όγκος δόνησης: | 3L ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| Μέγιστο που μετρά: | 30 φορές/λ. | HMI | 10 ““οθόνη αφής χρώματος |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | ενιαία φάση 220V 50HZ/60HZ |
Μηχανή Συσκευασίας Βίδας Πλάκας Δόνησης Μικρών Σωματιδίων / Μηχανή Συσκευασίας Μέτρησης Μικρών Μερών
Εφαρμογή:
Αυτό το μηχάνημα είναι κατάλληλο για την πλήρως αυτόματη συσκευασία στρογγυλών και σφαιρικών υλικών τροφίμων, φαρμάκων, χημικών και φυτοφαρμάκων, όπως επικαλυμμένα δισκία ζάχαρης, κανονικά δισκία, κόκκους σοκολάτας και κάψουλες κ.λπ.
Χαρακτηριστικά μηχανήματος
1.
Αυτό
το
μηχάνημα
μπορεί
να
ολοκληρώσει:
ζύγιση—σχηματισμός
σακούλας—μέτρηση
ποσότητας—γέμισμα
υλικού—σφράγιση—εκτύπωση
κωδικού
ημερομηνίας,
όλη
η
εργασία
αυτόματα;
2.
Φωτοηλεκτρικό
και
σύστημα
ανίχνευσης
ή
σύστημα
υπολογιστή
μπορούν
να
παρασχεθούν
χωρίς
τις
συγκεκριμένες
απαιτήσεις
σας.
3. Ο ελεγκτής PLC έχει τα πλεονεκτήματα όπως η ρύθμιση του μήκους της σακούλας, η έξοδος συναγερμού και η ταχύτητα και η ποσότητα με κουμπιά;
4. Αυτό το μηχάνημα μπορεί να εγκατασταθεί με εκτυπωτή κωδικών για χαρακτήρες 1-3 γραμμών, όπως ημερομηνία παραγωγής και λήξης, σύμφωνα με το ειδικό σας αίτημα.
Εφαρμόσιμο υλικό συσκευασίας:
Χαρτί/PE, PT/PE, PET/AL/PE, BOPP/PE, Χαρτί φίλτρου τσαγιού και άλλα σύνθετα υλικά μπορούν να σφραγιστούν με θερμότητα.
Τεχνική απόδοση:
| Μοντέλο: | MY-60PB |
| Χωρητικότητα: | 40-60 σακούλες/λεπτό |
| Εύρος μέτρησης | 1-200 δισκία (ως υλικό) |
| Μέγεθος σακούλας | (Μ)20-160 (Π)15-100mm |
| Τύπος σφράγισης | σφράγιση πίσω |
| Ισχύς | 1180W |
| Τάση | 380V/50HZ 220V/50-60HZ |
| Υλικό φιλμ συσκευασίας | Χαρτί/πολυαιθυλένιο, πολυεστέρας/αλουμινόχαρτο/πολυαιθυλένιο, νάιλον/πολυαιθυλένιο, χαρτί φίλτρου τσαγιού κ.λπ. |
Γραφείο & Εργαστήριο: