| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Πρότυπος αριθμός | Weigher Multihead και κεκλιμένος μεταφορέας ανελκυστήρων |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Weigher Multihead και κεκλιμένος μεταφορέας ανελκυστήρων |
| Certification | CE, ISO | Θέση προέλευσης | Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 σύνολο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T, L/C | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα το μήνα |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | SUS # 304 | Τύπος | Αυτόματη λύση ζυγίσματος και συσκευασίας |
| Εφαρμογή | Παγωμένες γαρίδες, θαλασσινά, παγωμένα φρούτα | Όγκος weigher | 10 / weigher 14/20 κεφάλια, 1.6L/2.5L/5L |
| Safty | ανοξείδωτο stell 304/316, PP/PVC βαθμού τροφίμων | Όρος | Νέος |
SUS 304 Πολυκεφαλικό ζυγιστήρα, λύση συσκευασίας ζυγίσματος για κατεψυγμένες γαρίδες
Τροφική ποιότητα SUS 304 Πολυκεφαλής ζυγός ολοκληρωμένη ζύγιση και συσκευασία για κατεψυγμένες γαρίδες
Εφαρμογή λύσεων ζύγισης και συσκευασίας πολλαπλών κεφαλαίων ζυγιστών:
Κατεψυγμένα τρόφιμα / κατεψυγμένα φρούτα / κατεψυγμένα θαλασσινά / κατεψυγμένες γαρίδες
Προδιαγραφές ζύγισης πολλαπλών βαρών και λύσης συσκευασίας:
Δέκα κεφάλια ζυγίζουν:
| Σχήμα | ΤΥ-1Α -M10-1;ΤΥ-1Α -P10-1 |
| Μέγιστο βάρος (μία θήκη) | 5-200 γραμμάρια |
| Ακριβότητα | x (0,5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1 γραμμάρια |
| Μαξ. Ταχύτητα | 60 WPM |
| Όγκος της θόλωσης | 0.8L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| ΧΜΙ | Εικονική οθόνη χρώματος 7/ 10 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Διάσταση συσκευασίας | 1,370(L) * 1,060(W) * 1,205 ((H) mm |
| Βάρος συσκευασίας | 220 κιλά |
14 βαρών:
| Σχήμα | TY-A-M14-4 |
| Μέγιστο βάρος (μία θήκη) | 600g |
| Ακριβότητα | x (0,5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1 γραμμάρια |
| Μαξ. Ταχύτητα | 60 WPM |
| Όγκος της θόλωσης | 1.0L/1.3L |
| Σύστημα ελέγχου | ΜΚΟ |
| ΧΜΙ | Εικονική οθόνη χρώματος 7/ 10 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Διάσταση συσκευασίας | 1,140(L) *1,140(W) *1,853 (H) mm |
| Ακαθάριστο βάρος | 520 κιλά |
| Κεφαλή | 14 κεφάλια 2,5L |
Τεχνική διάταξη:
| Σχήμα | Στρογγυλό ανελκυστήρα |
| Τύπος μεταφορέα | Ζώνη, αλυσίδα. |
| Υλικό ζώνης | PVC / PP / PU |
| Υψόμετρο πλευρικού τοίχου | 50 mm ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Υψόμετρο φούστα | 75 mm ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0-20 m/min |
| Διάμετρο μεταφοράς | 300 mm ή ανάλογα με τις απαιτήσεις |
| Ηλεκτρικό κουτί | IP65 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Μία / 3 φάσεις AC220V / 380V 50HZ/60HZ, 1.1KW |
| Χόπερ | 200L / 75L |
| Ακαθάριστο βάρος | 520 κιλά |
| Κεφαλή | 14 κεφάλια 2,5L |
Ειδικά χαρακτηριστικά ζύγισης και συσκευασίας πολλαπλών κεφαλιών ζυγαριού:
1.
Υψηλή
ακρίβεια
μετρήσεων
και
κατάλληλη
για
ακριβή
ζύγιση,
πλήρωση
και
συσκευασία
2Αυτοματοποιημένη
γραμμή
συσκευασίας
3.
Εφαρμόζεται
σε
ένα
ευρύ
φάσμα
προϊόντων
Πληροφορίες ζύγισης και συσκευασίας: