| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 -20 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | TY-1A-YZ-M1008-101, TY-1A-YZ-M1016-101 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-1A-YZ-M1008-101, TY-1A-YZ-M1016-101 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Χρόνος παράδοσης | 3 -20 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όνομα προϊόντων | Όλοι σε μια μηχανή συσκευασίας | πλαίσιο σωμάτων | SUS304 |
| Ανώτατο πλάτος ταινιών | 420mm | Ανώτατη ταχύτητα | bpm 100 (κενές τσάντες) |
| HMI | 7» οθόνη αφής χρώματος | Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2KW | Μετά από την υπηρεσία εξουσιοδότησης | Τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη, σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη |
| Αυτόματος βαθμός | Αυτόματος | Λειτουργία | Σφράγιση, πλήρωση, τύλιγμα, μαρκάρισμα, ζύγισμα |
Κατεψυγμένο Τηγανητό Κοτόπουλο Steak Πολυκέφαλη Ζυγιστική Μηχανή Συσκευασίας Μεταφορέα Με Τεχνική Υποστήριξη
Εφαρμογή & Χαρακτηριστικά:
Μίνι
μηχανή
doypack
-
η
μηχανή
για
τις
τρέχουσες
και
μελλοντικές
σας
ανάγκες!
Οι
λειτουργίες
του
συστήματος
συσκευασίας
είναι
κυρίως
η
μεταφορά,
η
ζύγιση,
η
πλήρωση
και
η
σφράγιση
σακούλας.
Η
ευελιξία
του
σας
επιτρέπει
να
προσαρμόσετε
τη
μηχανή
σας
για
να
καλύψετε
τις
ατομικές
σας
απαιτήσεις!
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-1A-YZ-M1008-101, TY-1A-YZ-M1016-101 |
| Μέγιστη ζύγιση (ένας χοάνη) | 300g |
| Ακρίβεια ζύγισης | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Ποσότητα χοάνης | 10 |
| Όγκος χοάνης | 0.8L / 1.6L |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 80 bpm (άδειες σακούλες) |
| Παροχή ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2.5KW |
| Διάσταση μηχανής |
1,457(L)*1,080(W)*2,313(H)mm
(0.8L) 1,700(L)*1,211(W)*2,415(H)mm (1.6L) |
| Βάρος συσκευασίας | 755kg (0.8L); 805kg (1.6L) |
Προσαρμοσμένη θήκη:
Ενσωμάτωση συστήματος:
1. Ζυγιστής
2. Ανελκυστήρας κάδου τύπου Z
3. VFFS
4. Μηχανή διαλογής πολλαπλών ζυγιστών