| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | TY-M92-2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-M92-2 |
| Certification | CE/ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Εφαρμογή | κοκκώδεις, κονιοποιημένοι ή άλλοι τύποι | Ανώτατη ταχύτητα | 25 P/M |
| Οικοδομικό υλικό | 304SUS υλικό | Μέγιστο ζύγισμα | 1000g |
| Απαίτηση δύναμης | 220V/110V, το /50/60HZ/10A | Όγκος χοανών: | 8.0L |
Συσκευή ζύγισης χύδην από ανοξείδωτο χάλυβα με μηχανή συσκευασίας για σιτηρά
Εφαρμογή:
Είναι κατάλληλο για τη ζύγιση καλαμποκιού, σόγιας, ρυζιού, κριθαριού, σιταριού, φαγόπυρου, φιστικιών, φασολιών και άλλων μικρών κόκκων στη βιομηχανία τροφίμων, στην ελαφριά βιομηχανία, στη χημική βιομηχανία σε χύδην βάρος.
Κύρια
λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
1.
Είναι
κατάλληλο
για
τη
ζύγιση
υλικού
σε
χύδην
όγκο
με
μεγάλη
ταχύτητα
και
υψηλή
ακρίβεια.
2.
Το
φιλικό
προς
το
χρήστη
HMI
μπορεί
να
λαμβάνει
και
να
αποθηκεύει
γρήγορα
και
εύκολα
προεπιλεγμένες
παραμέτρους
ζύγισης
για
διαφορετικά
εύρη
ζύγισης.
3.
Εύκολη
λειτουργία.
Ο
χειριστής
μπορεί
απλά
να
τοποθετήσει
τη
σακούλα
και
να
αγγίξει
τον
διακόπτη
και
στη
συνέχεια
η
τροφοδοσία,
η
πλήρωση
και
η
εκφόρτωση
των
σακουλών
μπορούν
να
ολοκληρωθούν
αυτόματα.
4.
Ο
ελεγκτής
και
η
μονάδα
AD
βρίσκονται
σε
λειτουργία
επικοινωνίας
CAN
bus,
η
ανεξάρτητη
διαδικασία
ζύγισης
πραγματοποιείται
από
την
πλακέτα
μονάδας
AD,
μειώνοντας
τον
χρόνο
επικοινωνίας
του
ελεγκτή,
καθιστώντας
τη
διαδικασία
ανατροφοδότησης
του
αποτελέσματος
ζύγισης
πιο
γρήγορη.
5.
Οι
θύρες
εξόδου
χρησιμοποιούν
σχεδιασμό
ελεύθερης
θύρας,
έχοντας
μια
λειτουργία
δοκιμής
σήματος,
εύκολο
να
γνωρίζετε
τη
βλάβη
του
εξοπλισμού.
6.
Λεπτομερείς
λειτουργίες
στατιστικών
αρχείων
παραγωγής.
Τεχνικά
και
Χαρακτηριστικά:
1.
Το
σύστημα
χρησιμοποιεί
κυψέλη
φόρτισης
υψηλής
ακρίβειας.
Η
μονάδα
μετατροπέα
AD
είναι
με
συχνότητα
λειτουργίας
400
φορές
/
s,
η
οποία
είναι
υψηλής
ακρίβειας
και
καλής
σταθερότητας.
2.
Τρία
επίπεδα
τροφοδοσίας
και
ειδικοί
αλγόριθμοι
ελέγχου
κάνουν
την
ταχύτητα
ζύγισης
πιο
γρήγορη
και
υψηλότερη
ακρίβεια.
3.
Αυτόματη
δομή
έλξης,
βολικές
τεχνητές
σακούλες
στερέωσης,
είναι
ασφαλές
και
πιο
αποτελεσματικό.
4.
Τα
μέρη
επαφής
υλικού
είναι
κατασκευασμένα
από
ανοξείδωτο
χάλυβα,
το
οποίο
είναι
ιδιαίτερα
κατάλληλο
για
τη
βιομηχανία
τροφίμων,
καθιστώντας
το
πιο
υγιεινό,
πιο
φιλικό
προς
το
περιβάλλον,
εύκολο
στο
πλύσιμο
και
τη
συντήρηση.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M92-2 |
| Μέγιστη ζύγιση (ένας χοάνη) | 1.000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 25 WPM |
| Όγκος χοάνης | 8.0L/10L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7” |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1.300(L)×900(W)×1.050(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 230kg |
Λεπτομέρειες: