| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-214-LG2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-1a-214-LG2 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Υλικό | SUS304 | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220V |
| Σύστημα ελέγχου | PLC | Εξουσιοδότηση | 1 έτος |
| HMI | 7 οθόνη»/10 " αφής χρώματος |
ΝΕΟ 14 Ζυγιστήρας με βίδα για προπαρασκευασμένα λαχανικά ή νωπά κρέατα
Εφαρμογή:
Εφαρμόζεται για ζύγιση κολλώδεις προϊόντων ακανόνιστου σχήματος, όπως, ακινητοποιημένο αχλάδι, νωπό κρέας, μαστάρδα, ακινητοποιημένα προϊόντα, μικρά ψάρια.
Προδιαγραφές:
| Σειριακή | TY-1A-214-LG2 |
| Μέγιστο βάρος (μία θήκη) | 1000 g |
| Ακριβότητα | x(0,5) |
| Μαξ. Ταχύτητα | 50 BPM |
| Όγκος της θόλωσης | 1.6L |
| Σύστημα ελέγχου | ΜΚΟ |
| ΧΜΙ | 7"/10" έγχρωμη οθόνη αφής |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/110VAC±10% 50Hz/60Hz,2KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1,200(L) 1,200(W) * 1,600(H) |
| Καθαρό βάρος | 380 κιλά |
| Ακαθάριστο βάρος | 420 κιλά |
Δείτε περισσότερα: