| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 -20 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Brand Name | TOUPACK | Certification | CE |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα | Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 |
| Price | Negotiable | Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month | Χρόνος παράδοσης | 3 -20 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood | Όνομα προϊόντων | Weigher Multihead |
| πλαίσιο σωμάτων | SUS304 | Όγκος χοανών | Λ 0,8 Λ/1,6 2,5 Λ |
| Μέγιστη ταχύτητα | 30-80 WPM | Ακρίβεια | 0,1 γ |
| HMI | 7 οθόνη»/10» αφής χρώματος | Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2KW |
Ημιαυτόματη Μηχανή Ζύγισης και Συσκευασίας Εξαρτημάτων Βιδών Εργαλείων Αξεσουάρ Υλικού
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-1A -M10-1;TY-1A -P10-1 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 5-200g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα ζύγισης | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 60 WPM |
| Όγκος χοάνης | 0.8L/0.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | 7’’ / 10’’ έγχρωμη οθόνη αφής |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1.5KW |
| Διαστάσεις συσκευασίας | 1,370(L)*1,060(W)*1,205(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 220kg |
Λεπτομέρειες:
Συχνές ερωτήσεις:
Ε1: Είστε κατασκευαστής ή εμπορική εταιρεία;
Α: Είμαστε κατασκευαστής, έχουμε επαγγελματικό εργοστάσιο στην Guangdong της Κίνας
Ε2. Πουλάτε αξεσουάρ για προϊόντα;
Α: Ναι.Έχουμε τα ανταλλακτικά για τον εξοπλισμό δοκιμών μας.
Ε3. Τι γίνεται με τη συσκευασία του προϊόντος;
Α: Χρησιμοποιούμε ξύλινη θήκη και είναι πολύ ασφαλής.
Ε4. Δέχεστε λογότυπο πελάτη και προσαρμογή;
Α: Δεχόμαστε είδη προσαρμογής και λογότυπα όλων των προϊόντων μας για τους πελάτες.
Ε5. Ποιο είναι το κύριο προϊόν σας;
Α: Ειδικευόμαστε σε ζυγιστές πολλαπλών κεφαλών, μηχανές μεταφοράς, μηχανές συσκευασίας, ανιχνευτές μετάλλων, ζυγιστές ελέγχου και άλλα σχετικά ηλεκτρονικά προϊόντα και μηχανήματα
Ε6. Τι γίνεται με την πολιτική σας μετά την πώληση;
Α: Πρώτα ο πελάτης. Έχουμε τη δική μας ομάδα Έρευνας και Ανάπτυξης και μπορούμε να προσφέρουμε τεχνική υποστήριξη. Όλα τα προϊόντα μας έχουν κανονική εγγύηση 12 μηνών.