| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 |
| Ωρα παράδοσης | 3 -20 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | TY-1A-YZ-M1008-101, TY-1A-YZ-M1016-101 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-1A-YZ-M1008-101, TY-1A-YZ-M1016-101 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100Set/Month |
| Χρόνος παράδοσης | 3 -20 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όνομα προϊόντων | Όλοι σε μια μηχανή συσκευασίας | Πλαίσιο σώματος | SUS304 |
| Ανώτατο πλάτος ταινιών | 420mm | Ανώτατη ταχύτητα | bpm 100 (κενές τσάντες) |
| Ακρίβεια | 0,1 γ | HMI | 7 οθόνη»/10» αφής χρώματος |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2KW |
Έξυπνη ζύγιση κατεψυγμένων γαρίδων Δευτερεύουσα ανύψωση Μηχανή μεταφοράς συσκευασίας ζυγιστικού κεφαλής
Εφαρμογή
Συσκευασία και ζύγιση τσαγιού, φαρμάκων, τροφίμων, χημικών, ενεργού άνθρακα και άλλων κοκκωδών στερεών υλικών.
Χαρακτηριστικά:
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-1A-YZ-M1008-101, TY-1A-YZ-M1016-101 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 300g |
| Ακρίβεια ζύγισης | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα ζύγισης | 0.1g |
| Ποσότητα χοάνης | 10 |
| Όγκος χοάνης | 0.8L / 1.6L |
| Ταχύτητα συσκευασίας | 80 bpm (άδειες σακούλες) |
| Τροφοδοσία ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 2.5KW |
| Διαστάσεις μηχανήματος |
1,457(L)*1,080(W)*2,313(H)mm
(0.8L) 1,700(L)*1,211(W)*2,415(H)mm (1.6L) |
| Βάρος συσκευασίας | 755kg (0.8L); 805kg (1.6L) |
Προσαρμοσμένη θήκη:
Ενσωμάτωση συστήματος