| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | TY-PCW1000 F9 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TY-PCW1000 F9 |
| Certification | CE/ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Προσαρμοσμένη υποστήριξη | COem |
| Τύπος επίδειξης | στιγμιαία επίδειξη | Υλικό | ανοξείδωτο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10% | Εφαρμογή | ταξινόμηση/ζύγισμα |
| Σύστημα ελέγχου | MCU/PLC |
Ημιαυτόματο σύστημα διαλογής βάρους διπλού καναλιού για την τύλαπια
| Σχήμα | ΤΥ-PCW1000 F9 |
| Πεδίο ζύγισης | 10-1000g |
| Ακριβής Ζύγισμα | ±0,3g |
| Διάρκεια του προϊόντος | ≤ 300 mm |
| Διάμετρος προϊόντος | ≤ 210 mm |
| Σύστημα ελέγχου | Ελεγκτής A/D υψηλής ταχύτητας |
| Μέγιστη ταχύτητα/min | 20 σακούλες |
| Πίνακας λειτουργίας | οθόνη αφής |
| Τυπική Δύναμη | 0.15KW |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δυναμικό ρεύματος: |
| Διάσταση συσκευασίας | 3080(L) * 898(W) * 1489(H) mm |
| Προαιρετική συσκευή απόρριψης | Κουνούνται τα χέρια |
| Διάσταση ζώνης | 400 ((L) * 210 ((W) mm |
Πληροφορίες: