| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ημι αυτόματο σύστημα συσκευασίας |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ημι αυτόματο σύστημα συσκευασίας |
| Certification | CE/ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Τάση | 220/110V | Δομή | Μεταφορέας αλυσίδων |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Πλάτος ή διάμετρος | 800mm |
| Προϊόν | ανελκυστήρας κάδων τροφίμων | Ισχύστε | Τρόφιμα |
| Χοάνη | 1.8L ή 3.8L | Μεταφορέας Κάδου | συνεχιστείτε |
Ημιαυτόματο σύστημα συσκευασίας για ζύγιση και συσκευασία κατεψυγμένων καραβίδων
Εφαρμογή:
Οι ανελκυστήρες κάδου είναι πολύ κατάλληλοι για προϊόντα ελεύθερης ροής στη βιομηχανία τροφίμων, γεωργίας, φαρμακευτικών προϊόντων, καλλυντικών, χημικών, όπως καραμέλες, πατατάκια, αποξηραμένα φρούτα, κατεψυγμένα τρόφιμα κ.λπ. Ειδικά κατάλληλοι για τη μεταφορά εύθραυστων υλικών, όπως τηγανιτές πατάτες, κρούστα ρυζιού, φέτες κ.λπ. Οι ανελκυστήρες κάδου τύπου Z είναι πολύ κατάλληλοι για τη γραμμή συσκευασίας τροφίμων.
Κύρια
λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
1.
Αποσυναρμολογούμενη
ζυγαριά
ιμάντα
για
εύκολο
καθαρισμό;
2.
SUS304
για
ολόκληρο
το
πλαίσιο
του
μηχανήματος.
Σχεδιασμός
IP
65
ανθεκτικός
στη
σκόνη
και
το
νερό.
3.
Φως
συναγερμού
για
μεμονωμένο
υπερβολικό
βάρος
πέρα
από
τις
προκαθορισμένες
προδιαγραφές,
καθώς
και
φως
συναγερμού
για
μη
φυσιολογικό
προϊόν
ή
μη
συνδυασμό.
4.
Το
μηχάνημα
θα
σταματήσει
όταν
φτάσει
στην
προκαθορισμένη
ποσότητα
παραγωγής
ή
ζύγισης.
5.
Ο
συνδυασμός
μπορεί
να
επιτευχθεί
ανά
βάρος
προϊόντος
ή
ποσότητα
προϊόντος.
6.
Δυνατότητα
ρύθμισης
συνδυασμού
προτεραιότητας
καθώς
και
ορίου
αριθμού
ιμάντα.
7.
Δυνατότητα
ρύθμισης
διαστήματος
εκφόρτισης
και
αριθμού
ιμάντα
για
ζύγιση
ανάμειξης.
Τεχνικές λεπτομέρειες:
| Πλαίσιο μηχανήματος | Πλήρως ανοξείδωτο ατσάλι #304 |
| Δυνατότητα παραγωγής | 4-6.5m3/H |
| Ύψος εξόδου | 3296mm |
| Μήκος τροφοδοσίας | 863mm |
| Διαστάσεις συσκευασμένου μηχανήματος | 2050mm(Μ)*1350mm(Π)*980mm(Υ) |
| Τάση | AC 220V Μονοφασικό ή AC 380V, 3 Φάσεις. 50Hz |
| Ισχύς | 0.75KW |
Λεπτομέρειες μηχανήματος:
Υλικό δοκιμής: