| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE/ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-p12-1 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-p12-1 |
| Certification | CE/ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Παν όγκος δόνησης | 3L ή ανά απαίτηση του πελάτη | Υλικό σώματος | Το κύριο σώμα και η επιφάνεια επαφών είναι SUS304. Η συσκευή δόνησης είναι χυτοσίδηρος. |
| Μέγιστος υπολογισμός | 30 φορές/λ. | Δόνηση παν OD | 350mm ή ανά απαίτηση του πελάτη |
| HMI | 10 ““οθόνη αφής χρώματος | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Ενιαία φάση 220V 50HZ/60HZ |
| Εμπορικό σήμα | TOUPACK | Λειτουργία | Ζύγισμα |
SUS 304 12 Συνδυαστικός Ζυγιστής Ιμάντα για Φρούτα και Λαχανικά / Κατεψυγμένα Τρόφιμα
Εφαρμογές:
Εφαρμόσιμος για ζύγιση προϊόντων μεσαίου μεγέθους σε σακούλες / κουτιά που έχουν ακανόνιστο σχήμα, μεγάλο μέγεθος μονάδας ή είναι εύκολο να καταστραφούν κατά τη ζύγιση, όπως πράσινα λαχανικά, φρούτα, κιμάς ή θαλασσινά όπως ψάρια, αστακοί κ.λπ.
Κύρια Λειτουργία & Χαρακτηριστικά:
1. Αποσυναρμολογούμενη ζυγαριά ιμάντα για εύκολο καθαρισμό;
2. SUS304 για ολόκληρο το πλαίσιο του μηχανήματος. Σχεδιασμός IP 65 ανθεκτικός στη σκόνη και το νερό.
3. Φως συναγερμού για μεμονωμένο υπερβολικό βάρος πέρα από τις προκαθορισμένες προδιαγραφές, καθώς και φως συναγερμού για μη φυσιολογικό προϊόν ή μη συνδυασμό.
4. Το μηχάνημα θα σταματήσει όταν φτάσει στην προκαθορισμένη παραγωγή στόχου ή την ποσότητα ζύγισης.
5. Ο συνδυασμός μπορεί να επιτευχθεί ανά βάρος προϊόντος ή ποσότητα προϊόντος.
6. Δυνατότητα ρύθμισης συνδυασμού προτεραιότητας καθώς και ορίου αριθμού ιμάντα.
7. Δυνατότητα ρύθμισης διαστήματος εκκένωσης και αριθμού ιμάντα για ζύγιση ανάμειξης.
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-P12-1 |
| Μέγιστη ζύγιση (ένας ιμάντας) | 2.000g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Ελάχιστο διάστημα ζύγισης | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 30 WPM |
| Σύστημα ελέγχου | PLC |
| HMI | Έγχρωμη οθόνη αφής 7” / 10” |
| Παροχή ρεύματος | AC220V ±10% 50HZ/60HZ, 1KW |
| Μέγεθος μονάδας ζύγισης | 220(L)*160(W)mm |
| Διάσταση συσκευασίας | 2.000(L)*1.400(W)*1.290(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 375kg |
1.
Η
άνω
χοάνη
αποθήκευσης
χωρίζεται
για
τη
ζύγιση
δύο
διαφορετικών
προϊόντων.
2.
Ξεχωριστός
κύριος
δονητής,
ελέγχει
το
πάχος
του
προϊόντος
ανεξάρτητα.
3.
Το
ενσωματωμένο
πλαίσιο
του
μηχανήματος
και
το
ντουλάπι
του
μηχανήματος
συμβάλλουνστην
μεγαλύτερη
σταθερότητα
και
την
υψηλότερη
ακρίβεια.
4.
Ενιαία
πρότυπα
σχεδιασμού
και
επεξεργασία
καλουπιών,
συμβάλλουν
στην
καλύτερη
εναλλαξιμότητα
για
ανταλλακτικά.5.
Ο
σταθερός
σχεδιασμός
ενεργοποιητή
μειώνει
τη
μηχανική
δόνηση
και
βελτιώνει
την
ακρίβεια
της
τιμής
του
κυψελιδίου
φόρτισης.
Λεπτομέρειες:
Υλικά: