| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 working days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m/p14-2 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | Ty-α-m/p14-2 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινη περίπτωση |
| Εφαρμογή | ποσοτικές ζύγισμα και συσκευασία των παγωμένων τροφίμων | Τύπος | Έλεγχος PLC |
| Λειτουργία | Επίδειξη οθόνης αφής, εύκολη λειτουργία | Υλικό | ανοξείδωτο |
| Αυτοματοποιήστε το βαθμό | Αυτοματοποιήστε | Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 220/110V |
14
Head
M/P14-2
Σύστημα
Αυτόματης
Συσκευασίας
Ζυγομέτρησης,
Γέμισης
και
Σφράγισης
Κατεψυγμένων
Τροφίμων
Κύρια
Λειτουργία
&
Χαρακτηριστικά:
1.
Επαγγελματική
ψηφιακή
μονάδα
ζύγισης
με
υψηλή
ακρίβεια
και
καλή
σταθερότητα
2.
Σύστημα
ελέγχου:
MCU
ή
PLC
(προαιρετικό).
3.
Διεπαφή
οθόνης
αφής
με
διαφορετικά
επίπεδα
εξουσιοδοτημένης
πρόσβασης.
έως
και
16
διαφορετικές
γλώσσες
για
επιλογή.
αναβάθμιση
λογισμικού
εφαρμογής
μέσω
USB.
4.
Λειτουργία
επαναφοράς
παραμέτρων
εργοστασίου.
99
προκαθορισμένες
παράμετροι
προϊόντων
για
την
κάλυψη
διαφορετικών
απαιτήσεων
προγράμματος
παραμέτρων.
5.
Χοάνη
ζύγισης
ικανή
να
εκφορτώνει
με
τη
σειρά
για
την
αποτελεσματική
αποφυγή
απόφραξης
των
προϊόντων.
6.
Λειτουργία
ζύγισης
και
καταμέτρησης
για
την
κάλυψη
ποικίλων
αναγκών
από
τους
πελάτες.
7.
Εμφάνιση
σε
πραγματικό
χρόνο
του
πλάτους
κάθε
δίσκου
δόνησης
καθώς
και
του
βάρους
του
προϊόντος
σε
κάθε
χοάνη
για
καλύτερη
παρακολούθηση
της
κατάστασης
λειτουργίας
του
μηχανήματος.
8.
Σώμα
μηχανήματος
με
SUS304/316
για
επιλογή.
Σχεδιασμός
IP65
για
σκόνη
και
αδιάβροχο.
9.
Λειτουργία
καθαρισμού:
ικανή
να
θέτει
τις
χοάνες
σε
κατάσταση
ανοίγματος
για
εύκολο
καθημερινό
καθαρισμό
και
συντήρηση.
10.
Αρθρωτός
σχεδιασμός
του
συστήματος
ελέγχου
για
εύκολη
συντήρηση
και
εξοικονόμηση
κόστους
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TY-A-M14-2;TY-A-P14-2 |
| Μέγιστη ζύγιση (μία χοάνη) | 20-1500g |
| Ακρίβεια | x (0.5) |
| Μέγιστο διάστημα κλίμακας | 0.1g |
| Μέγιστη ταχύτητα | 120 WPM |
| Όγκος χοάνης | 1.6L / 2.5L |
| Σύστημα ελέγχου | MCU / PLC |
| HMI | 7’’ / 10’’ έγχρωμη οθόνη αφής |
| Παροχή ρεύματος | AC220V±10% 50HZ/60HZ, 1.5KW |
| Διάσταση συσκευασίας | 1140(L)*1140(W)*1853(H)mm |
| Βάρος συσκευασίας | 500kg |
Εφαρμογές:
Εφαρμόσιμο για ζύγιση κοκκωδών, ράβδων προϊόντων, όπως ηλιόσποροι / σπόροι πεπονιού, αμύγδαλα, φιστίκια, κουκουνάρια, καραμέλες, φουσκωτά τρόφιμα, φασόλια, κατεψυγμένα τρόφιμα, τροφή για κατοικίδια, σνακ, υλικό και χημικά.
Λεπτομέρειες: