| Τιμή | negotiable |
| MOQ | 1 set |
| Ωρα παράδοσης | 30-35 days |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Certification | CE, ISO |
| Αριθμός μοντέλου | TYA-CW |
| λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα τελάρα |
| Οροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 45 σετ το μήνα |
| Brand Name | TOUPACK | Αριθμός μοντέλου | TYA-CW |
| Certification | CE, ISO | Τόπο καταγωγής | Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 σετ | Price | negotiable |
| Οροι πληρωμής | L/C, T/T, Western Union | Δυνατότητα Προμήθειας | 45 σετ το μήνα |
| Ωρα παράδοσης | 30-35 ημέρες | λεπτομέρειες συσκευασίας | ξύλινα τελάρα |
| Μοντέλο | TYA-CW220 | Υλικό | SUS 304 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | AC220V±10%, 50Hz/60Hz, 0,15KW | Ικανότητα ζύγισης (κάθε φορά) | ≤1000 γρ |
| Ακρίβεια ζυγίσματος | ±0,3g~±1g | Ταχύτητα ζύγισης | 160 τμχ/λεπτό |
| Πλάτος ζώνης ζύγισης | 400mm(L)*220mm(W) | ΑΕΡΑΣ | 0,6-1 Mpa |
Τα ζυγαριά ελέγχου είναι επίσης γνωστά ως ζυγαριά ζώνης, ζυγαριά κίνησης, ζυγαριά μεταφοράς, δυναμικές ζυγαρίες και σε γραμμή ζυγαριά.Μια ακριβής ζυγαριά ελέγχου θα διασφαλίσει λιγότερη σπατάλη και θα επιτρέψει την παραγωγή περισσότερων προϊόντων από την ίδια ποσότητα αποθεμάτωνΟι πρώτες ύλες μπορεί να είναι πολύ ακριβές, και ένας ζυγός ελέγχου θα εξασφαλίσει ότι θα αξιοποιήσετε στο έπακρο τις υπάρχουσες.
| Σχήμα | ΤΥΑ-CW220 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Δρομολογούμενος 220V ±10%, 50Hz/60Hz, 0,15KW |
| Δυνατότητα ζύγισης (κάθε φορά) | ≤ 1000 g |
| Ακριβότητα ζύγισης | ±0,3g~±1g |
| Εργασιακό μέγεθος του προϊόντος | ≤280mm(L) *200mm(W) |
| πλάτος ζώνης ζύγισης | 400 mm ((L) * 220 mm ((W) |
| Απορρίπτεται | με μονό φτερό (συντηρητικό) |
| Κατεύθυνση εργασίας | από αριστερά προς τα δεξιά (πρόσωπο προς το μηχάνημα) |



