| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1set |
| Ωρα παράδοσης | 3 - 30 days after payment arranged |
| Μάρκα | TOUPACK |
| Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Certification | CE |
| Πρότυπος αριθμός | TYA-CW90/CW120/CW220 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100SETS / Μήνας |
| Brand Name | TOUPACK | Πρότυπος αριθμός | TYA-CW90/CW120/CW220 |
| Certification | CE | Θέση προέλευσης | Guangdong Zhongshan Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1set | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | L/C, D/P, T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 100SETS / Μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 3 - 30 ημέρες μετά από την πληρωμή που τακτοποιείται | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Περίπτωση Pollywood |
| Όνομα προϊόντων | ελέγξτε weigher | Ζυγίζοντας σειρά | 200g |
| Ακρίβεια ζυγίσματος | ±0.05g~±0.15g | Ψήφισμα ζυγίσματος | 0.02g |
| Ανώτατη ταχύτητα | 200 WPM | Πλάτος ζωνών | 95mm |
| Μήκος ζωνών ζυγίσματος | 200mm | Infeed/Outfeed μήκος ζωνών | 300mm |
Βιομηχανική Ηλεκτρονική Ζυγιστική Μηχανή Ελέγχου για Τρόφιμα
Εφαρμογή:
Προδιαγραφές:
| Μοντέλο | TYA-CW120 |
| Εύρος Ζύγισης | 200g |
| Ακρίβεια Ζύγισης | ±0.2g |
| Ανάλυση Ζύγισης | 0.1g |
| Μέγιστη Ταχύτητα | 150 WPM |
| Πλάτος Ιμάντα | 120mm |
| Μήκος Ιμάντα Ζύγισης | 200mm |
| Μήκος Ιμάντα Εισόδου/Εξόδου | 200mm/380mm |
| Τροφοδοσία | AC220V ±10%/1P/0.2KW |
| Σύστημα Ελέγχου | Ελεγκτής δειγματοληψίας A/D υψηλής ταχύτητας |
| Προκαθορισμένο Αρ. Προϊόντος | 99 |
| Ύψος Ιμάντα | 750±50mm |
| Προαιρετικός Απορριπτήρας | Ανεμιστήρας |
Γραφείο & εργαστήριο:



