| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Set |
| Ωρα παράδοσης | 15-30 Working days |
| Μάρκα | toupack |
| Θέση προέλευσης | Πόλη Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Certification | CE/ ISO 9001 |
| Πρότυπος αριθμός | Ty-V420 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Brand Name | toupack | Πρότυπος αριθμός | Ty-V420 |
| Certification | CE/ ISO 9001 | Θέση προέλευσης | Πόλη Zhongshan, Guangdong, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα διαταγής | 1 ΣΥΝΟΛΟ | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T | Δυνατότητα ανεφοδιασμού | 50 σύνολα/μήνας |
| Χρόνος παράδοσης | 15-30 εργάσιμες ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ξύλινη περίπτωση |
| Εξουσιοδότηση | 1 έτος | Τύπος μάρκετινγκ | Καυτή μηχανή πωλήσεων |
| Τμήματα πυρήνων | PLC/MCU | Εφαρμογή | Μαζικά τρόφιμα, μικρά τρόφιμα τσαντών |
| Οδηγημένος τύπος | Electric&pneumatic | Ηλεκτρική τάση: 220V δύναμη | 2kw |
| Στάθμιση της ταχύτητας | 80~110 |
σύστημα αυτόματης συσκευασίας σακούλας σε σακούλα για σνακ τροφίμων
ΤΕΧΝΙΚΑ Χαρακτηριστικά
* Wenview οθόνη αφής 10 ', λειτουργία εύκολη.
* Σύστημα ελέγχου PLC, η λειτουργία είναι πιο σταθερή, οι παραμέτροι μπορούν να ρυθμιστούν χωρίς να σταματήσει το μηχάνημα.
* 10 προγράμματα μπορούν να αποθηκευτούν, η αλλαγή προϊόντος είναι εύκολη.
* Φύλλα έλξης με κινητήρα σερβο, που εξασφαλίζει ακριβή θέση.
* Σύστημα ανεξάρτητου ελέγχου της θερμοκρασίας, με ακρίβεια εντός 1 °C.
* Ανεξάρτητος έλεγχος της οριζόντιας και κάθετης θερμοκρασίας, κατάλληλος για διάφορες ταινίες μείγματος, ταινίες PE κλπ.
* Διαφοροποίηση τύπου συσκευασίας, σφράγιση μαξιλαριών, στάσιμος τύπος, τρυπήματα που συνδέονται με σακούλες κλπ.
* Κατασκευή σακούλας, σφράγιση, συσκευασία, ημερομηνία εκτύπωσης σε μία λειτουργία.
* Καθαρές και χαμηλής θορύβου συνθήκες εργασίας.
Εφαρμογή:
Κατάλληλο για συσκευασία διαφόρων προϊόντων σε κόκκους, λωρίδες, φέτες εντός των 1200 ml.
Προδιαγραφές:
| Τρόπος: | TY-V420 |
| Μέγεθος σακούλας: | 60-300 mm ((L) |
| πλάτος σακούλας: | 60-200 mm ((W) |
| Μέγιστο πλάτος ταινίας: | 420 χιλιοστά |
| Ταχύτητα συσκευασίας: | 5-60 σακούλες/δευτερόλεπτο |
| Πεδίο εκτέλεσης: | 150-1200 ml |
| Κατανάλωση αέρα: | 0.65 mpa |
| Κατανάλωση αερίου: | 0.3 CBM/min |
| Απαιτούμενη ισχύς: | Δυναμικό άντλησης |
| Μέγεθος: | 1080 ((L) * 1300 ((W) * 1400 ((H) mm |
| Καθαρό βάρος: |
500 κιλά |
Λεπτομέρειες μηχανής:
Υλικό:



