| Τιμή | Negotiable |
| MOQ | 1 Piece |
| Ωρα παράδοσης | 3-8 Working Days |
| Μάρκα | AIRSUSTECH |
| Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Certification | ISO/TS16949:2009 |
| Αριθμός μοντέλου | 2B6331 M8-G1/4 |
| Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram |
| Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Brand Name | AIRSUSTECH | Αριθμός μοντέλου | 2B6331 M8-G1/4 |
| Certification | ISO/TS16949:2009 | Τόπος καταγωγής | Guangzhou, Κίνα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 τεμάχιο | Price | Negotiable |
| Όροι πληρωμής | T/T,Western Union,Paypal ή άλλα,L/C,D/A,D/P,MoneyGram | Δυνατότητα Προμήθειας | 1000 ΤΕΜ/Εβδομάδα |
| Χρόνος Παράδοσης | 3-8 Εργάσιμες Ημέρες | Λεπτομέρειες συσκευασίας | Ισχυρό χαρτοκιβώτιο ή ως απαίτηση πελατών |
| Αρμονία | Εύκολο στην αντικατάσταση | Εργοστασιακή εγγύηση | 1 Έτος |
| Αντοχή | Ψηλά | Κατάσταση | Νέος |
| Διάμετρος πλάκας | 231 χιλ. | Χρώμα | Μαύρος |
| Κτύπημα | 255 χιλ. | Τρύπα με σπείρωμα | Μ8 |
Αεροανάρτηση Firestone Διπλού Κυματοειδούς Σχήματος W01-M58-6384 2B12-331P06 Είσοδος Αέρα G1/4
Χαρακτηριστικά Προϊόντος
| Σύνδεση Αέρα | G1/4 |
| Οπή Στήριξης | M8 |
| Συμπιεσμένο Ύψος | 95 mm |
| Μέγιστο Ύψος | 350 mm |
| Εξωτερική Διάμετρος Πλάκας Κάλυψης | 231 mm |
| PCD | 157.5 mm |
| Φυσική Διάμετρος | 300 mm |
| Απόσταση μεταξύ Εισόδου Αέρα και Οπής | 73.5 mm |
| Υλικό | καουτσούκ+ατσάλι |
| Κωδικός ΕΣ | 8708809000 |
Αντικαταστάσεις Αεροαναρτήσεων 2B6331
Ισοδύναμο με Firestone W01-M58-6384
Ισοδύναμο με Firestone W01 M58 6384
Ισοδύναμο με Firestone W01M586384
Ισοδύναμο με Firestone WO1-M58-6384
Ισοδύναμο με Firestone WO1 M58 6384
Ισοδύναμο με Firestone WO1M586384
Ισοδύναμο με Firestone W01-358-7444
Ισοδύναμο με Firestone W01 358 7444
Ισοδύναμο με Firestone W013587444
Ισοδύναμο με Firestone WO1-358-7444
Ισοδύναμο με Firestone WO1 358 7444
Ισοδύναμο με Firestone WO13587444
Ισοδύναμο με Goodyear 2B12-331P06
Ισοδύναμο με Goodyear 2B12 331P06
Ισοδύναμο με Goodyear 2B12331P06
Υποστήριξη και Υπηρεσίες – Ολοκληρωμένες Λύσεις για Εφαρμογές OEM και Aftermarket
Από την προμήθεια Original Equipment Manufacturer (OEM) έως τις εφαρμογές aftermarket, η AIRSUSTECH προσφέρει έναν ισχυρό συνδυασμό ευρείας επιλογής προϊόντων, μηχανολογικής τεχνογνωσίας και τεχνικής υποστήριξης για να καλύψει απαιτητικές απαιτήσεις εφαρμογών.
Παγκόσμιες Δυνατότητες Παραγωγής και Πωλήσεων Παρέχουν:
Μέσω συνεχούς αξιολόγησης και δοκιμών, η AIRSUSTECH διασφαλίζει την παράδοση οικονομικά αποδοτικών προϊόντων με βελτιωμένα χαρακτηριστικά, βελτιωμένη απόδοση και μεγαλύτερη ευκολία χρήσης σε διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές.
Αεροαναρτήσεις Firestone Στυλ 22-1.5 Άλλες Συναρμολογήσεις που Διαθέτουμε
| Περιγραφή | Αριθμός Παραγγελίας Συναρμολόγησης |
| Τυφλά παξιμάδια, 1/4 BSP |
W01-M58-6384 / W01 M58 6384 / W01M586384 WO1-M58-6384 / WO1 M58 6384 / WO1M586384 |
| Τυφλά παξιμάδια, 3/4 BSP |
W01-M58-6383
/
W01
M58
6383
/
W01M586383
WO1-M58-6383 / WO1 M58 6383 / WO1M586383 |
| Μόνο ελαστικό φυσούνα |
W01-358-0259 / W01 358 0259 / W013580259 WO1-358-0259 / WO1 358 0259 / WO13580259 |
Η AIRSUSTECH Μπορεί να Αντικαταστήσει Αυτές τις Διπλές Αεροαναρτήσεις Firestone
| Αριθμός Firestone | Στυλ Firestone | Αριθμός Firestone | Στυλ Firestone |
| W01-M58-6379 | 21 | W01-M58-6381 | 22 |
| W01-M58-6382 | 22 | W01-M58-6383 | 22-1.5 |
| W01-M58-6384 | 22-1.5 | W01-M58-6387 | 26 |
| W01-M58-6400 | 224 | W01-M58-6880 | 20-2 |
| W01-M58-6966 | 121 | W01-M58-6967 | 328 |
| W01-M58-6968 | 324 | W01-M58-6969 | 148-1 |
| W01-M58-6970 | 248-2 | W01-M58-6971 | 348-3 |
| W01-M58-6972 | 138-1.5 | W01-M58-6973 | 126 |
| W01-M58-6974 | 119 | W01-M58-6975 | 19 |
| W01-M58-6976 | 210 | W01-M58-6977 | 115 |
| W01-M58-6978 | 215 (παλαιότερα 211) | W01-M58-6979 | 200 |
| W01-M58-6980 | 323 | W01-M58-6981 | 314 |
| W01-M58-6983 | 320 | W01-M58-6984 | 321 (παλαιότερα 319) |
| W01-M58-6985 | 203 | W01-M58-6986 | 218 |
| W01-M58-6987 | 207 | W01-M58-6988 | 26 |
Πραγματικές Φωτογραφίες Αεροαναρτήσεων Διπλού Κυματοειδούς Σχήματος 2B6331 M8-G1/4 για Αναφορά σας

Τεχνικοί Μετρούν τις Διαστάσεις των Αεροαναρτήσεων AIRSUSTECH
Προηγμένος Εξοπλισμός Παραγωγής



